ЛОВА: На окупованій Луганщині відремонтували лише п’яту частину несправних ліфтів, Сіверськодонецьк обслуговує одна «швидка»
За 11 років у самопроголошеній «лнр» відремонтували лише 20 % непрацюючих ліфтів. В окупованому Сіверськодонецьку – одна автівка екстреної медичної допомоги.
Про це йдеться у зведенні Луганської ОВА.
За інформацією ЛОВА, упродовж 11 років зусиллями росіян у самопроголошеній «лнр» відремонтували лише 20 % непрацюючих ліфтів. Більшість з них – у Луганську.
«Інші 80 % робіт вони обіцяють виконати до 2030 року. Тобто, прискорити темпи у вісім разів, що виглядає малореально», – прокоментували а обласній адміністрації.
Також у ЛОВА нагадали, що нещодавно у Сіверськодонецьку окупанти дозволили викликати екстрені служби зі смартфонів. Місцеві вже скаржилися, що бригаду медиків доводиться очікувати по шість годин.
«Бо проблема не тільки в наявності покриття, а й в кількості автівок «швидкої», які є на зміні в місті. Як і раніше, весь Сіверськодонецьк обслуговує лише одна «карета» екстреної медичної допомоги», – розповіли в обласній адміністрації.
Раніше повідомлялося, що до окупованого Сіверськодонецька доставлять нові ліфти. Проте містяни питають, коли вони запрацюють.
- 268 переглядів
Читайте також:
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецькі танцюристки вибороли перші місця на змаганнях Dance Inspiration 2026
- 18:00 «Це було найбільше щастя»: поліцейська родом з Луганщини розповіла, як вивезла доньку з окупації
- 17:00 Майже 20 тисяч пляшок: окупанти заявили, що знайшли у Сіверськодонецьку склад з контрафактним алкоголем
- 16:00 У Старобільську окупанти затримали чоловіка за нібито «пропаганду тероризму»
- 15:00 На ТОТ України фсб отримала доступ до баз даних без рішення суду, – «Жовта Стрічка»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішла з життя журналістка SD.UA Анастасія Брюханова 01.04.2026 переглядів: 2747
- Що задекларував ексмер Лисичанська, нардеп Сергій Дунаєв за 2025 рік 26.03.2026 переглядів: 1427
- Заступниця начальниці Сіверськодонецької МВА задекларувала понад 1,1 млн грн зарплати за 2025 рік 01.04.2026 переглядів: 1202
- Які доходи в очільника Луганщини: декларацію за 2025 рік подав Олексій Харченко 26.03.2026 переглядів: 918


Для працівників з ТОТ запроваджують онлайн-звільнення через «Дію», – Свириденко
У Третьому армійському корпусі спростували інформацію рф про захоплення Луганщини
З квітня ВПО можуть подати заяву на виплату через вебпортал ПФУ, – Мінсоцполітики