На Луганщині ворог атакував з мінометів та дронів
Опубліковано 26.12.2025 - 09:24
Противник здійснив 19 мінометних обстрілів на Лиманській та Слов’янській ділянках фронту.
Про це повідомив очільник Луганщини Олексій Харченко.
За його словами, 14 разів загарбники намагалася знайти слабкі місця в обороні українських воїнів на Лиманській та Слов’янській ділянках фронту.
"Атакували поблизу сімох населених пунктів. За минулу добу вони 19 разів відкривали вогонь із мінометів. У 13 випадках спрямовували в наш бік БпЛА та fpv-дрони", – зазначив Олексій Харченко.
Нагадаємо, напередодні ворог намагався просунутися біля Новоєгорівки.
- 343 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Медикам Луганщини вручили обласні відзнаки
- 18:00 У держдумі заявили про завершення «інтеграції» окупованих територій України «у правове поле рф»
- 17:48 СБС уразили чергову електропідстанцію на окупованій Луганщині
- 17:00 Негода спричинила масові знеструмлення та пошкодила десятки будинків на окупованій Луганщині
- 16:00 Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ РОКУ» (форма для голосування)
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 745
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 667
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 659
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 650


Медикам Луганщини вручили обласні відзнаки
СБС уразили чергову електропідстанцію на окупованій Луганщині
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «КУЛЬТУРНА ДИПЛОМАТІЯ РОКУ» (форма для голосування)
