Сєвєродонецькі підприємці перерахували до зведеного бюджету України більше 282 млн. грн.
Про це повідомив в.о. начальника ДПІ у м. Сєвєродонецьку Володимир Разумцев.
За його словами, з початку поточного року до зведеного бюджету України від сєверодонецьких підприємців надійшло 282,1 млн. грн. У тому числі, до державного бюджету сплачено 101,7 млн. грн., до місцевого – 180,4 млн. грн. При цьому з початку року на рахунки платників податків відшкодовано 5,6 млн. грн. податку на додану вартість.
Крім того, до Пенсійного фонду бізнес і жителі міста перерахували 313,8 млн. грн. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Володимир Разумцев зазначив, що стабільні податкові надходження – показник, в першу чергу, соціальної відповідальності бізнесу. «До того ж, за рахунок запровадження електронних сервісів від ДФС суттєво спрощена процедура ведення підприємницької діяльності. Ми також активно працюємо над тим, щоб детінізувати економіку міста, легалізувати заробітну плату найманих працівників», - наголосив в.о. начальника податкової інспекції.
- 1539 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:30 Туреччина наполягає на своїй участі у безпеці Європи і розгляне відправку миротворців в Україну, - ЗМІ
- 14:00 Окупанти на Луганщині відбирають у населення дрова, – “Жовта стрічка”
- 13:38 Залужний звинуватив США у "руйнуванні світового порядку"
- 13:21 Порошенко і Тимошенко підтвердили інформацію Politico про переговори з командою Трампа
- 13:00 Впроваджувала «рубльову зону» на Луганщині: судитимуть колишню окупаційну «міністерку»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3658
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2688
- Кого ще в “лнр” можна гнати стусанами за прикладом Моргунова з Сіверськодонецька 04.03.2025 переглядів: 2271
- Окупанти хочуть знести будинок по Хмельницького у Сіверськодонецьку 05.03.2025 переглядів: 1477