Молоді та спортсменам з Кремінщини виплатили майже 2 млн грн допомоги
У межах Програми підтримки талановитої, обдарованої молоді та спортсменів Кремінської громади у 2025 році фінансову підтримку отримали 303 особи на загальну суму 1 967 499,65 грн.
Про це повідомляє Кремінська МВА.
Частину виплат спрямували представникам соціально вразливих категорій, зокрема дітям пільгових категорій.
“Допомога надавалася за результатами навчальних досягнень, участі та перемог у міжнародних, всеукраїнських і обласних конкурсах, олімпіадах, змаганнях, а також для підтримки освітнього процесу, подолання освітніх втрат, забезпечення харчування та організації оздоровлення дітей”, – пояснили у МВА.
Реалізація програми триватиме й у новому році.
Телефон для довідок: 050 528 36 57.
Нагадаємо, у межах Програми супроводу та взаємодії з ветеранами, військовослужбовцями та їхніми родинами на 2025 рік підтримку з бюджету Кремінської громади отримали 427 осіб на загальну суму 8 517 000 грн.
- 269 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Найкращий результат за понад 10 років»: четверо луганчан – серед переможців мовного конкурсу
- 18:00 Особисто катував полонених: отримав підозру екскерівник колонії з ТОТ Луганщини
- 17:00 Компенсації до 180 тис. грн: ще двоє лисичан отримають допомогу за «єОселею»
- 16:00 Луганчан запрошують до участі у виставці «Великоднє розмаїття»
- 15:00 Харченко розповів про обсяги підтримки ветеранів громадами Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішла з життя журналістка SD.UA Анастасія Брюханова 01.04.2026 переглядів: 3646
- Заступниця начальниці Сіверськодонецької МВА задекларувала понад 1,1 млн грн зарплати за 2025 рік 01.04.2026 переглядів: 1490
- Які доходи за 2025 рік задекларувала начальниця Сіверськодонецької МВА 31.03.2026 переглядів: 796
- У структурі Луганської ОДА планують масштабні зміни (РОЗПОРЯДЖЕННЯ) 01.04.2026 переглядів: 725


«Найкращий результат за понад 10 років»: четверо луганчан – серед переможців мовного конкурсу
Особисто катував полонених: отримав підозру екскерівник колонії з ТОТ Луганщини
В окупованому Старобільську вибухи: що наразі відомо (ОНОВЛЕНО)