У Сіверськодонецьку не можуть розв'язати проблему з безпритульними собаками
Опубліковано 12.01.2026 - 16:00
Окупаційна адміністрація Сіверськодонецька звернулася до містян із проханням надавати інформацію про місця скупчення тварин без власників. Під постом вже десятки повідомлень.
Окупанти зазначають, що ця інформація допоможе своєчасно організувати вилов та проведення необхідних заходів.
З повідомлень зрозуміло, що в деяких районах собаки вже збираються у зграї.
«Дитячий садок 14, дуже багато собак, всі великі», - пишуть мешканці.
«Гагаріна 8. Мойка автомобілів. Ціла зграя. Собаки всі великого розміру», - зазначають інші.

Нагадаємо, в окупованому Сіверськодонецьку десятки безпритульних собак.
- 604 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 З полону рф повернувся військовий Луганського прикордонного загону
- 17:00 У двох селах на ТОТ Луганщини десять днів немає світла
- 15:00 З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
- 13:00 Боксери з Луганщини виступили на турнірі до Дня Конституції України
- 11:00 ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 720
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 674
- «Вони ще два дні воювали з порожніми підвалами»: бійці 81-ї бригади розказали про оборону Сіверськодонецька 24.06.2026 переглядів: 619
- ЛОВА: На ТОТ Луганщини для школярів вводять пропагандистський курс з історії, а на АЗС Сіверськодонецька немає бензину 24.06.2026 переглядів: 606


З полону рф повернули сімох цивільних українців, яких утримували з 2022 року
ЛОВА: Окупанти готують операторів БпЛА з молоді та заохочують росіян до переселення на ТОТ Луганщини
Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
