«У нас у школі навіть 10 градусів немає ще з грудня». У Сіверськодонецьку замерзають в аудиторіях та класах
Окупанти на Луганщині зазначили, що пропуск уроків через екстремальні морози не потрібно підтверджувати довідкою з поліклініки або іншим документом, бо погана погода є поважною причиною. Жителі окупованого Сіверськодонецька дорікнули, що у школах 10 градусів.
Про це йдеться на окупаційних ресурсах.
При цьому, за словами окупаційної влади, якщо в навчальній установі буде порушено температурний режим (температура в класах буде нижче 18 градусів), школу зобов'язані перевести на дистанційне навчання.
Сіверськодончани запитали, як можна вчитися дистанційно у місті без зв’язку.
«Інтернету немає, натомість є дистанційне навчання, чи то я дурень, чи лижі не їдуть, дистанційка по атс зв'язку?» - кажуть містяни.
«Швидше за все скоро такими темпами по місту проведуть dial up, а ось з приводу температури в сті, у грудні в аудиторіях було нижче 16 градусів, і в кімнатах гуртожитку», - розповідають люди.
«У нас у школі навіть 10 градусів немає ще з грудня, а на вулиці великий мінус», - додають інші.

Нагадаємо, на окупованій Луганщині діти вчаться у холоді.
- 552 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Рівненщині ВПО поновили виплати після втручання омбудсмана
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1566
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1271
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1081
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 793


Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
