Окупанти атакували 16 разів за добу на двох східних напрямках
Опубліковано 25.02.2026 - 09:39
Вісім мінометних обстрілів здійснили росіяни на луганській ділянці фронту протягом минулої доби.
Про це повідомляє Луганська ОВА.
«Дев’ять разів загарбники спробували учора просунутися на Слов’янському напрямку. Ще сім – на Лиманському. Вони шукали слабкі місця у нашій обороні біля дев’ятьох населених пунктів», – зазначив начальник Луганської обласної військової адміністрації Олексій Харченко.
За його словами, обстрілюючи позиції українських захисників на Луганщині, росіяни у вісьмох випадках вели вогонь з мінометів. Також активно застосовували безпілотники.
Нпагадаємо, напередодні окупанти тричі вдарили з реактивної артилерії на Луганщині.
- 334 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
- 14:00 «Дуже важливо починати «нове життя» поступово: інтервʼю з «тренеркою на підборах» з Сіверськодонецька
- 13:00 13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
- 11:00 ЛОВА: Окупанти не ремонтують інфраструктуру на прифронтових територіях Луганщини та радять «терпіти»
- 09:30 На Луганщині ворог вдарив 17 дронами
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2119
- На війні загинув сіверськодончанин Іван Білянський 16.06.2026 переглядів: 1109
- Уродженця Луганщини, який воював проти ЗСУ, засудили до довічного ув’язнення 16.06.2026 переглядів: 1081
- «Це атака на громаду»: Бойко прокоментувала інформаційну кампанію проти себе та МВА 15.06.2026 переглядів: 979


Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв
13 вихованців сіверськодонецьких ДЮСШ та учнів закладів освіти отримали виплати за високі результати
На Луганщині ворог вдарив 17 дронами
