Пауерліфтери Луганщини вибороли чотири медалі на чемпіонаті України
Золоту, бронзову та дві срібні нагороди здобули пауерліфтери Луганщини на чемпіонаті України.
Про це повідомляє Управління молоді та спорту Луганської ОДА.
Чемпіонат України з пауерліфтингу з класичного жиму лежачи пройшов у Чернівцях. Луганську область на змаганнях представили спортсмени з Попаснянської громади.
Так, Ганна Кадацька стала переможницею серед жінок у ваговій категорії до 63 кг, показавши результат 105 кг. Це досягнення дозволило спортсменці також здобути срібну нагороду в абсолютній першості серед учасниць змагань.
Ілля Глущенко у ваговій категорії до 66 кг серед юніорів посів третє місце, зафіксувавши результат 117,5 кг.
Олексій Кислов у ваговій категорії до 83 кг серед спортсменів Спеціальної Олімпіади виборов друге місце з результатом 75 кг.
Тренери спортсменів - Ганна Кадацька та Андрій Івженко.
Нагадаємо, попаснянка Ольга Івженко стала абсолютною чемпіонкою Європи з важкої атлетики U23.
- 466 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 На Рівненщині ВПО поновили виплати після втручання омбудсмана
- 18:00 Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
- 17:00 Для ВПО доступні місця для тимчасового проживання у 15 областях України
- 16:00 Сили оборони уразили склад боєприпасів окупантів на Луганщині
- 15:00 Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1558
- Втягнув підлітка з Луганщини у сексуальну експлуатацію: киянину повідомили про підозру 15.07.2026 переглядів: 1254
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1079
- Пішов з життя сіверськодончанин, який захищав Україну у складі стрілецького полку поліції 15.07.2026 переглядів: 791


Зеленський підписав закон про забезпечення прав і свобод ВПО: які зміни передбачені
Засновнику агрофірми повідомили про підозру через бізнес на ТОТ Луганщини
Обирають переможця регіонального рейтингу у номінації «МОЛОДІЖНИЙ ПРОРИВ ЛУГАНЩИНИ» (форма для голосування)
