Луганські пенсійники консультуватимуть ВПО у Луцьку та Хмельницькому
29 квітня та 4 травня спеціалісти ПФУ Луганщини надаватимуть консультації внутрішньо переміщеним особам, які тимчасово проживають у Луцьку та Хмельницькому.
Про це повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області.
Так, 29 квітня у Луцьку відбудеться особистий прийом заступника начальника ГУ ПФУ в Луганській області Павла Баранова.
Консультації можна отримати з 13:00 до 15:00 за адресою: Луцьк, просп. Грушевського, буд. 30 (Координаційний центр надання допомоги ВПО з Луганської області Щастинської міської військової адміністрації).
У Хмельницькому 4 травня консультації з питань пенсійного забезпечення, субсидій і пільг надаватиме головний спеціаліст відділу обслуговування громадян №3 (сервісного центру) ГУ ПФУ в Луганській області Тетяна Кравченко.
Отримати допомогу спеціаліста можна з 10:00 до 12:00 за адресою: Хмельницький, вул. Кам’янецька, буд. 122/2, кабінет 3 (гуманітарний хаб Гірської МВА).
Нагадаємо, раніше у ПФУ Луганщини роз'яснили, як поновити призупинені пенсійні виплати.
- 294 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
- 17:00 У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
- 16:00 Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
- 15:00 Нардепи звернулися до уряду щодо збільшення розміру допомоги на проживання ВПО
- 14:00 Судитимуть представника окупаційної прокуратури, який катував цивільного на Луганщині
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4405
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1728
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1035
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 853


Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
