У Генштабі повідомили про ураження кількох військових об'єктів на окупованій Луганщині
Опубліковано 07.05.2026 - 18:27
У ніч на 7 травня підрозділи Сил оборони завдали уражень по низці важливих об'єктів окупантів, зокрема у Соснівці, Калмиківці та у районі Смолянинового на ТОТ Луганщини.
Про це повідомляє Генштаб ЗСУ.
Так, на ТОТ Луганщини Сили оборони уразили:
- пункт управління противника у Соснівці;
- склад боєприпасів у Калмиківці;
- склад пально-мастильних матеріалів біля Смолянинового.
Окрім цього, Сили оборони уразили ще низку військових об'єктів:
- багатоцільовий малий ракетний корабель проєкту 22800 «Каракурт», який, зокрема, має можливості для запуску крилатих ракет «Калібр» (ступінь пошкоджень уточнюється) – у районі пункту базування «Каспийск» (каспійськ, республіка дагестан, рф);
- пункт управління БпЛА ворога у районі Ясного на Донеччині;
- місця зосередженнях живої сили противника у районах Дерсового Донецької області та Смілого на Запоріжжі.
Нагадаємо, раніше Сили оборони України завдали удару по навчальному центру підготовки операторів-коригувальників безпілотних літальних апаратів у Хрустальному на ТОТ Луганської області.
- 525 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Уряд запустив експериментальний проєкт із фінансування соціальних послуг для ВПО
- 18:00 Понад 1 млрд грн: визначили суму збитків від засмічення земель внаслідок обстрілу заводу на Луганщині
- 17:00 Окупанти вирішили, що робитимуть з меблями та побутовою технікою у «безхазяйному» житлі на Луганщині
- 16:00 Сіверськодонецькі військові та родини загиблих захисників отримали ще майже півмільйона гривень допомоги
- 15:00 Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У програмі житла для ВПО 60+ проведуть додатковий розіграш: чому з'явилися вільні кошти 17.07.2026 переглядів: 1704
- У Бойко з'явилася нова заступниця 16.07.2026 переглядів: 1150
- Помер колишній прокурор Рубіжного та адвокат Іван Сириця 16.07.2026 переглядів: 748
- У Мукачеві попрощалися із захисником з Луганщини Дмитром Погребаком 18.07.2026 переглядів: 717


Уряд запустив експериментальний проєкт із фінансування соціальних послуг для ВПО
Сіверськодонецькі військові та родини загиблих захисників отримали ще майже півмільйона гривень допомоги
За участь у «націоналізації» нерухомості на Луганщині судитимуть очільницю окупаційної адміністрації
