«Діалог з бізнесом» про безбар'єрність: підприємців Луганщини запрошують до обговорення
«Національний тиждень безбар’єрності» – тема чергової зустрічі у межах проєкту «Діалог з бізнесом».
Про це повідомляє Департамент економічного розвитку та зовнішньоекономічної діяльності ЛОДА.
Захід відбудеться у форматі онлайн 28 травня. Початок об 11:00.
Суб'єктів підприємницької діяльності Луганщини запрошують долучатися до обговорення.
Для участі необхідно зареєструватися за посиланням.
Реєстрація триватиме до 12:00 26 травня.
Нагадаємо, у Києві відкрили хаб стійкого бізнесу на базі релокованого луганського вишу.
- 310 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
- 18:00 Окупанти на Луганщині судитимуть чоловіка за «держзраду» та «шпигунство»
- 17:00 У Кропивницькому переселенцям передали продуктові набори, дитячі товари та засоби реабілітації
- 16:00 Кабмін спростив повернення молоді з тимчасово окупованих територій
- 14:42 З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти опублікували новий список «безхазяйних» квартир у Сіверськодонецьку 30.05.2026 переглядів: 1266
- Борису Романову та Семену Перцовському присвоїли звання почесних громадян Сіверськодонецької громади 29.05.2026 переглядів: 1051
- Від Лисхімбуду до Сіверськодонецька: факти про почесних громадян міста 31.05.2026 переглядів: 1015
- У Коломиї попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Максимом Красуцьким 03.06.2026 переглядів: 919


Сіверськодонецька лікарня шукає підтримки для подальшого оновлення
З полону рф повернулись ще 185 українських захисників та цивільний
Потребу в компенсаціях за житло на ТОТ оцінюють у два річні бюджети України, – ЗМІ 
