До відома платників плати за землю!
Державна податкова інспекція у м. Сєвєродонецьку повідомляє, що з 1 січня 2015 року плату за землю у складі податку на майно віднесено до місцевих податків і зборів.
У відповідності до п. 12.3. ст. 12 Податкового кодексу України сільські, селищні, міські ради у межах своїх повноважень приймають рішення про встановлення місцевих податків і зборів.
З 1 січня 2016 року набувають чинності нові розміри ставок земельного податку в залежності від категорій платників, які прийнято згідно рішень:
- Сєвєродонецької міської ради від 30.06.2015р. № 4615 (дивитись додаток);
- Сиротинської селищної ради від 05.06.2015р. № 10 (дивитись додаток);
- Борівської селищної ради від 16.06.2015р. № 921.
Платникам плати за землю – юридичним та фізичним особам-підприємцям при складанні податкових декларацій по платі за землю на 2016 рік слід врахувати нові розміри ставок земельного податку (% від нормативної грошової оцінки землі), які наведені в додатках до прийнятих рішень.
- 2126 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Рубіжне та Шептицький посилюють співпрацю. Про що йдеться
- 18:00 Сіверськодончани можуть отримати консультативну допомогу стосовно внесення даних до Реєстру збитків
- 17:34 Правозахисник з Луганщини Павло Лисянський загинув у ДТП
- 17:00 На окупованій Луганщині відкрили військовий центр виховання молоді, який назвали на честь бойовика
- 16:00 Сєвєродонецьку громаду запросили до Посольства Чехії у Варшаві на окрему зустріч
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 954
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 681
- “Стоятимемо до перемоги, однак армії необхідні зміни”: сіверськодончанин, підполковник Микола Дубілєв 08.11.2025 переглядів: 638
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 550

Рубіжне та Шептицький посилюють співпрацю. Про що йдеться
Правозахисник з Луганщини Павло Лисянський загинув у ДТП
На окупованій Луганщині відкрили військовий центр виховання молоді, який назвали на честь бойовика