Скільки випускників Сіверськодонецької громади отримали документи про освіту у 2026: дані МВА

Скільки випускників Сіверськодонецької громади отримали документи про освіту у 2026: дані МВА

Учні та випускники Сіверськодонецької громади отримали свідоцтва про здобуття початкової, базової середньої та повної загальної середньої освіти у 2025-2026 навчальному році.

Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.

Так, свідоцтво про здобуття початкової освіти отримали 145 учнів громади. Це перший офіційний документ про освіту, який видають після закінчення 4 класу.

Свідоцтво про здобуття базової середньої освіти отримали 389 випускників, 38 з яких – з відзнакою.

192 випускників ліцеїв Сіверськодонецької МТГ отримали свідоцтво про повну загальну середню освіту, 26 з них – з відзнакою.

Раніше повідомлялося, що 13 вихованців ДЮСШ та учнів закладів освіти Сіверськодонецької громади, які стали переможцями та призерами Всеукраїнських і Міжнародних конкурсів і змагань, отримали матеріальне заохочення з місцевого бюджету.