Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу

Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу

Випускниця Сіверськодонецької КДЮСШ №1 Вероніка Матюніна стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи (до 21 року) з настільного тенісу.

Про це повідомляє Сіверськодонецька МВА.

Зазначається, що спортсменка здобула срібну медаль у парному розряді. На турнірі Вероніка Матюніна виступала разом з румунською тенісисткою Б'янкою Мей Розу.

Раніше повідомлялося, що представники Кремінської громади Оксана та Олександр Лосєви стали призерами всеукраїнських змагань ГО «ВФСТ «Колос» з настільного тенісу, які відбулися в Береговому на Закарпатті.

Галерея зображень

Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу
Сіверськодончанка стала срібною призеркою молодіжного чемпіонату Європи з настільного тенісу