У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн

У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн

Сіверськодонецька міська військова адміністрація безоплатно прийме у комунальну власність громади обладнання вартістю понад 2 млн грн, яке перебуває у сфері управління Луганської обласної державної адміністрації.

Відповідне розпорядження №317ВА від 23 червня 2026 року начальниці Сіверськодонецької МВА Євгенії Бойко оприлюднили на сайті МВА.

Згідно з розпорядженням, йдеться про передачу майна загальною вартістю 200 1 206,65 гривень із зобов'язанням «використовувати це майно за цільовим призначенням, а саме для забезпечення діяльності цифрового освітнього центру з метою надання освітніх послуг у сфері дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти жителям громади, та не відчужувати у приватну власність».

Як йдеться у додатку до документа, для цифрового освітнього центру Сіверськодонецької громади передадуть ноутбуки, планшети, інтерактивний комплекс, 3D-принтер, проєктор, генератор, зарядну станцію, комплекти для робототехніки та інше. 

Детальний перелік майна можна подивитись у галереї нижче.

Для приймання-передачі майна створили спеціальну комісію. Після завершення процедури Управління освіти Сіверськодонецької МВА має запропонувати «юридичну особу публічного права комунальної власності, яка є надавачем послуг у сфері освіти і буде здійснювати цільове використання окремого індивідуально визначеного майна». 

Раніше повідомлялося, що Сіверськодонецька МВА з 1 вересня 2026 року призупиняє роботу семи закладів загальної середньої освіти громади.

Галерея зображень

У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн