Плавчині з Луганщини присвоїли звання «Майстер спорту України»
16-річній вихованці ДЮСШ № 1 Рубіжанської міської ради Луганської області Кірі Лещенко присвоїли спортивне звання «Майстер спорту України».
Про це повідомляє Рубіжанська МВА.
Зазначається, що відповідний наказ Міністерство молоді та спорту України видало 8 липня 2026 року. 15 липня в Національному університеті фізичного виховання і спорту України в Києві спортсменці вручили посвідчення «Майстра спорту України».
«Норматив "Майстер спорту України" Кіра виконала на дистанції 100 метрів на спині під час чемпіонату України з плавання серед спортсменів абсолютної вікової категорії, який проходив 12–15 травня 2026 року в Броварах», — йдеться у повідомленні.
Того ж дня Лещенко успішно склала творчий конкурс (спортивний вступний іспит) для вступу до закладу вищої освіти за спеціальністю у сфері фізичної культури і спорту.
В адміністрації уточнили, що Кіра Лещенко займається плаванням із 2014 року. За цей час вона здобула понад 160 нагород, серед яких шість медалей міжнародних змагань, виборених у 2022 році в Інсбруку (Австрія).
Із 2023 року спортсменка є єдиною представницею Луганської області на чемпіонатах України з плавання. Цього року вона закінчила Дніпропетровський фаховий коледж спорту.
Нагадаємо, Кіру Лещенко внесли до списків кандидатів у номінаціях регіонального рейтингу «Гордість Луганщини 2026».
- 253 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Діти військових з Луганської області вирушили на відпочинок до Чехії
- 13:00 «Ще у 2005 році я набив собі тризуб»: історія ігумена Іоана з Луганська
- 12:00 На окупованій Луганщині підліток отримав важкі травми від вибуху боєприпасу
- 11:00 ВПО з інвалідністю Айдарської громади можуть отримати 5 000 грн допомоги: деталі
- 10:00 Значна частина окупованої Луганщини залишилася без світла, – соцмережі
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру 04.08.2026 переглядів: 2195
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 682
- У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем 05.08.2026 переглядів: 636
- На Київщині попрощалися з полеглим захисником з Луганщини Ігорем Гнелицьким 04.08.2026 переглядів: 607


На окупованій Луганщині підліток отримав важкі травми від вибуху боєприпасу
ВПО з інвалідністю Айдарської громади можуть отримати 5 000 грн допомоги: деталі
Десять разів штурмували росіяни на Лиманському напрямку
