Понад 1 млрд грн: визначили суму збитків від засмічення земель внаслідок обстрілу заводу на Луганщині
Держекоінспекція Луганщини розрахувала збитки довкіллю, завдані обстрілами Мирнодолинського дослідно-експериментального заводу.
Про це повідомляє Державна екологічна інспекція у Луганській області.
Зазначається, що до початку повномасштабного вторгнення завод був одним із промислових підприємств, що спеціалізувалося на виробництві металевих резервуарів, баків, контейнерів, будівельних металевих конструкцій, а також радіаторів і котлів центрального опалення.
«Внаслідок обстрілів військами російської федерації було зруйновано будівлі, споруди та виробниче обладнання підприємства, що призвело до засмічення земельної ділянки площею понад 30 тис. м2. Відповідно до затвердженої Методики спеціалісти Інспекції розрахували збитки, завдані земельним ресурсам, які становлять понад 1 мільярд гривень», – йдеться у повідомленні Держекоінспекції.
Матеріали та результати розрахунків передали до Державної екологічної інспекції України для формування єдиного реєстру збитків, завданих довкіллю внаслідок збройної агресії російської федерації.
Раніше повідомлялося, що станом на 30 червня 2026 року загальна сума екологічних збитків на Луганщині внаслідок збройної агресії рф становила понад 900 млрд грн.
- 327 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганщина отримала 59 генераторів від німецьких партнерів для підтримки релокованих установ
- 18:00 Волонтерку з Луганщини нагородили президентською відзнакою «Золоте серце»
- 17:00 Представникам громад Сіверськодонецького району вручили подяки до Дня молоді
- 16:00 Окупанти засудили жителя Луганщини за «шпигунство»
- 15:00 Формувала «бюджет» окупаційної адміністрації: до 8 років тюрми засудили колаборантку з Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На війні загинув військовий з Луганщини Ігор Меженський 11.08.2026 переглядів: 778
- В окупованому Сіверськодонецьку знесли ще одну багатоповерхівку (ФОТО) 06.08.2026 переглядів: 747
- У Чернігові попрощаються з полеглим захисником з Луганщини Андрієм Лимарем 05.08.2026 переглядів: 687
- У Сіверськодонецькій МВА розповіли, коли зможуть провести дорозіграш за кредитною програмою для ВПО 60+ 07.08.2026 переглядів: 602


Волонтерку з Луганщини нагородили президентською відзнакою «Золоте серце»
Окупанти засудили жителя Луганщини за «шпигунство»
Формувала «бюджет» окупаційної адміністрації: до 8 років тюрми засудили колаборантку з Луганщини
