Збільшено вартісну межу віднесення матеріальних активів до основних засобів
ДПІ у м. Сєвєродонецьку повідомляє, що внесено зміни до визначення основних засобів відповідно до підпункту 14.1.138 п. 14.1 ст. 14 Податкового кодексу України, в результаті яких збільшено вартісну межу віднесення матеріальних активів до основних засобів з 2500 до 6000 гривень. А саме, з урахуванням змін: основні засоби – це матеріальні активи, у тому числі запаси корисних копалин наданих у користування ділянок надр (крім вартості землі, незавершених капітальних інвестицій, автомобільних доріг загального користування, бібліотечних і архівних фондів, матеріальних активів, вартість яких не перевищує 6000 гривень, невиробничих основних засобів і нематеріальних активів), що призначаються платником податку для використання у господарській діяльності платника податку, вартість яких перевищує 6000 гривень і поступово зменшується у зв'язку з фізичним або моральним зносом та очікуваний строк корисного використання (експлуатації) яких з дати введення в експлуатацію становить понад один рік (або операційний цикл, якщо він довший за рік).
Нововведення запроваджено Законом України від 17 липня 2015 року № 655-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо зменшення податкового тиску на платників податків”, який набрав чинності з 01 вересня поточного року.
- 1291 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 21:57 Пробув у полоні понад три роки: в Україну повернувся попаснянин Ігор Левадний
- 19:00 На Донецькому напрямку загинув військовий з Луганщини
- 18:00 У День Героїв в Ірпені провели в останню путь бійця «Люті» Ігоря Єфремова
- 17:46 Погода в Україні у суботу: від +9 градусів до +29 градусів у різних областях
- 17:24 З полону рф звільнили 390 українців. Це перша частина обміну 1000 на 1000, - Зеленський
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти хочуть вкласти понад 90 млрд рублів у захоплену Луганщину, щоб «заякорити» та «застовпити» там бізнес росіян 16.05.2025 переглядів: 4110
- NRC відкриває прийом заявок на грошову допомогу постраждалим від війни: подробиці 16.05.2025 переглядів: 3480
- Кабмін затвердив новий порядок компенсацій за розміщення ВПО 17.05.2025 переглядів: 1701
- На Київщині прощатимуться із загиблим поліцейським з Луганщини 21.05.2025 переглядів: 1328