Податковою міліцією м. Сєвєродонецька викрите фіктивне підприємство, яке було створене з метою прикриття незаконної діяльності та використовувалось у схемах ухилення від сплати податків
За інформацією заступника начальника оперативного управління ДПІ у м. Сєвєродонецьку ГУ ДФС у Луганській області Дмитра Гавриленко, слідчим відділом фінансових розслідувань ДПІ у м. Сєвєродонецьку спільно з прокуратурою м. Сєвєродонецька в ЄРДР зареєстроване кримінальне провадження за ч.1 ст.205 КК України «Фіктивне підприємництво» за фактом створення та реєстрації громадянином України, за винагороду без мети зайняття підприємницькою діяльністю, приватного підприємства у сфері будівництва, яке в подальшому використовувалось у схемах ухилення від сплати податків.
Встановлено, що з метою прикриття протизаконної діяльності, у період з січня 2014 по липень 2015, створене підприємство використовувалось невстановленими особами при здійсненні фінансово-господарських взаємовідносин по наданню будівельних послуг суб`єктам реального сектору економіки без фактичного документального проведення таких операцій на загальну суму більше 50,0 млн.грн.
Такі дії сприяли нанесенню збитків державі, які виражені у протизаконному формуванню податкового кредиту з ПДВ підприємствами реального сектору економіки у сумі 9 млн.грн.
Підводячи підсумок, Дмитро Гавриленко повідомив, що в теперішній час тривають слідчі дії.
- 1566 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Уродженця Луганщини судитимуть за незаконний збут тротилових шашок
- 13:00 ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
- 11:00 ЛОВА: Постачальники масово відмовляються везти продукти в окупований Сіверськодонецьк
- 09:30 За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
- 19:00 На Житомирщині перевірили умови проживання ВПО з Луганщини та визначили проблемні питання
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 695
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 616
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 600
- Окупанти заявили про плани «перепрофілювати» Лисичанський НПЗ 23.07.2026 переглядів: 574

ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
Окупанти на Луганщині скасовують вікові обмеження для чиновників через нестачу кадрів
