Підприємцям Луганщини розкажуть про фінансову допомогу для малого та середнього бізнесу у межах програми BLOOM
13 серпня відбудеться чергова онлайн-зустріч у межах проєкту «Діалог влади та бізнесу».
Про це повідомляє Департамент економіки та підтримки релокованих СПД Луганської ОДА.
Тема заходу: «Щодо умов та порядку отримання фінансової допомоги для малого та середнього бізнесу в межах програми BLOOM».
Початок об 11:00.
Для участі суб'єктів підприємницької діяльності Луганської області запрошують зареєструватися за цим посиланням. Реєстрація триватиме до 17:00 11 серпня.
Нагадаємо, «Лісова Дача» збере підприємців Луганщини та релокований бізнес на круглий стіл. Захід відбуватиметься з 4 по 6 вересня.
- 32 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Агенти партизанського руху підтвердили повне припинення роботи нафтобази окупантів у Луганську
- 11:01 В окупованому Луганську зранку лунають вибухи
- 10:00 Екскерівник Луганського театру Сергій Дорофєєв долучився до команди Національного хору ім. Верьовки
- 09:00 ЛОВА: На ТОТ Луганщини видають закордонні паспорти рф старого зразка, а до Сіверськодонецька їдуть медики-«гастролери»
- 08:30 Ворог атакував біля Новоєгорівки
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Катування та сексуальне насильство щодо затриманої на Луганщині волонтерки: трьом бойовикам оголосили підозру 04.08.2026 переглядів: 1860
- На Київщині попрощаються з загиблим військовим з Луганщини Артуром Шматовим 02.08.2026 переглядів: 1116
- Експосадовця МЗС родом з Луганщини відправили у СІЗО за підозрою у розкраданні міжнародної допомоги, – ЗМІ 03.08.2026 переглядів: 700
- Керівники шкіл, «правоохоронці» та «депутати»: кого з жителів Луганщини підозрюють у співпраці з рф 03.08.2026 переглядів: 676


В окупованому Луганську зранку лунають вибухи
Ворог атакував біля Новоєгорівки
Консультації для ВПО від фахівців ПФУ Луганщини наступного тижня: де й коли
