Майже 238,5 млн. грн. перерахували платники Сєвєродонецька до місцевого бюджету
За словами першого заступника начальника ДПІ у м. Сєвєродонецьку Володимира Разумцева, майже 64,4 відс. усіх надходжень, або майже 153,7 млн. грн. - це перерахування податку на доходи фізичних осіб.
На другому місці, зазначив керівник інспекції, за обсягами надходжень до місцевого бюджету – акцизний податок. З початку року платники перерахували понад 30,3 млн. грн. акцизного податку з реалізації через роздрібну мережу підакцизних товарів - алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, нафтопродуктів.
Володимир Разумцев також повідомив про те, що сєвєродонецькі підприємці, які працюють на спрощеній системі оподаткування, сплатили понад 13,9 млн. грн. єдиного податку.
Крім того, міський бюджет отримав 27,8 млн. грн. земельного податку та понад 674,1 тис. грн. екологічного податку.
- 1936 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти передали до суду справу проти ще одного «айдарівця»
- 18:26 Під час ворожої атаки на Київ постраждав корпус релокованого СНУ ім. Даля
- 17:00 Через негоду та відключення світла лисичанський ЦНАП змінив режим роботи
- 16:00 Керівництво луганського пенсійного фонду консультуватиме телефонами – як звернутися
- 15:00 На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 997
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 723
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 423
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 413

На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині