Посадові особи сєверодонецького підприємства злочинним шляхом заволоділи майже 1 млн. грн. державних коштів
Як з’ясували оперативники фіскальної служби Луганської області, сєвєродонецьке підприємство стало переможцем державних закупівель з виконання робіт зі зведення інженерно-технічних (фортифікаційних) споруд для забезпечення оборони території України від незаконних збройних формувань на загальну суму майже 10 млн. грн.
Але в ході розслідування оперативники виявили, що суб’єкт господарювання задекларував виконання субпідрядних робіт приватним підприємством з Київської області, яке не мало можливості це виконати і фактично їх не здійснювало. Підприємство перебуває в стані переходу до іншої ДПІ та не знаходиться за адресою реєстрації, не має можливості підтвердити законність формування податкового кредиту - у Єдиному реєстрі відсутня реєстрація податкових накладних, не має основних фондів (складських приміщень, транспорту) та працівників, необхідних для повноцінного ведення господарської діяльності.
При цьому посадові особи сєверодонецького підприємства пішли ще далі. Вони штучно сформували податковий кредит з ПДВ за рахунок нібито виконання робіт субпідрядчиком, на 150 тис. грн. занизили податок на додану вартість та заволоділи державними коштами на загальну суму 903 тис. грн.
За даним фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження, що кваліфікується за ч. 5 ст.191 Кримінального кодексу України.
- 1993 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти судитимуть українця за «шпигунство», а жителя рф – за нібито членство у батальйоні «Донбас»
- 18:00 Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
- 17:00 У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
- 16:00 Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
- 15:00 Нардепи звернулися до уряду щодо збільшення розміру допомоги на проживання ВПО
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодончанину Кирилу Ніжніку просять присвоїти звання Героя України (ПЕТИЦІЯ) 21.05.2026 переглядів: 4414
- У Сіверськодонецьку Сили оборони уразили підрозділ росіян, – Генштаб 20.05.2026 переглядів: 1737
- Сіверськодонецька МВА призупинила діяльність закладів дошкільної освіти міста 22.05.2026 переглядів: 1040
- Офіс Сіверськодонецької МВА у Києві зруйнований після атаки рф, – Бойко 21.05.2026 переглядів: 857

Луганців запрошують до музею «Пирогово» на святкування річниці утворення області
У 2025 році держпрограма ваучерів на навчання охопила менше 1% ВПО, – ЗМІ
Поліція встановила особу загиблого у ТЦК Тернополя: він родом з Луганщини
