У жовтні поточного року власниками електронних ключів від ДПІ у м. Сєвєродонецьку стали 94 суб’єкти підприємницької діяльності
Як повідомив перший заступник начальника ДПІ у м.Сєвєродонецьку Володимир Разумцев, протягом жовтня 2015 року власниками електронних ключів, виданих Відокремленим пунктом реєстрації користувачів у м. Сєвєродонецьку, стали 94 суб’єкти підприємницької діяльності.
«Найактивнішими користувачами цього разу стали юридичні особи – 62 особи. За вказаний період їм видано 146 електронних ключів», - зазначив Володимир Разумцев.
Серед підприємців-фізичних осіб та громадян власниками ключів стали 32 клієнти, які отримали 64 цифрових підписи.
Нагадаємо, що отримати безкоштовний електронний підпис можна у Відокремленому пункті реєстрації користувачів у м.Сєвєродонецьку. Ключі електронного цифрового підпису дають змогу звітувати в режимі он-лайн не лише до органів ДФС, а й до органів державної статистики та Пенсійного фонду України.
- 1622 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Проведуть волейбольний турнір пам’яті майстра спорту Валерія Зезюліна
- 18:00 У Дніпрі сіверськодончани можуть отримати безкоштовну невідкладну стоматологічну допомогу
- 17:00 Рубіжанка Валіхель Ніколь з колективом MixModels перемогла на Міжнародному фестивалі та їде до Чехії
- 16:00 У Сіверськодонецьку провели турнір по самбо на честь загиблого бойовика на синьо-жовтому тлі
- 15:00 Луганські податківці протягом цього року надали майже 10 тисяч адміністративних послуг
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Ще одна директорка департаменту звільнилася з ЛОВА 11.11.2025 переглядів: 1140
- З 24 листопада уряд запускає програму «Житловий ваучер», за якою деякі категорії ВПО зможуть отримати 2 млн грн на купівлю або будівництво житла 12.11.2025 переглядів: 940
- Житлові кредити для ВПО з Луганщини: про старт обласної програми та умови участі 14.11.2025 переглядів: 873
- Луганських ВПО запрошують на пресконференцію з обласною владою щодо житлового кредитування – як долучитися 13.11.2025 переглядів: 649

Проведуть волейбольний турнір пам’яті майстра спорту Валерія Зезюліна
Рубіжанка Валіхель Ніколь з колективом MixModels перемогла на Міжнародному фестивалі та їде до Чехії
У Сіверськодонецьку провели турнір по самбо на честь загиблого бойовика на синьо-жовтому тлі