Запрошуємо прийняти участь у І регіональному форумі "ІТ - Ідея 2015"
Опубліковано 11.11.2015 - 23:25
Форум ІT - Ідея’ 2015 – Нехай кращі ідеї здійсняться!
Шановні колеги та партнери! Запрошуємо Вас прийняти участь у І регіональному форумі "ІТ - Ідея 2015" (IT-IDEA 2015)
Метою форуму є створення спільного простору для реалізації ідей, проектів та міждисциплінарних досліджень; пошук однодумців; розширення спільноти молодих ІТ-професіоналів.
Головними завданнями Форуму є:
- Активізація потенціалу молоді для реалізації інноваційних ідей в галузі інформаційних технологій;
- Висвітлення результатів теоретичних і практичних розробок, реалізованих у 2015 році;
- Обмін досвідом та активізація спільної роботи молоді, науковців, практиків, промислових партнерів і підприємців для вирішення регіональних завдань;
- Підвищення рівня інвестиційної привабливості регіональної економіки.
Організаційний комітет запрошує Вас взяти участь у роботі Форуму, виступити з доповідями і повідомленнями, продемонструвати власні програмні розробки, електронні та інформаційні ресурси.
Форум “ІТ - ІДЕЯ” дає можливість усім бажаючим представити свої проекти та розробки в галузі інформаційних технологій та суміжних областях.
Для підприємців, інвесторів та інших членів інноваційної спільноти участь у цьому заході дає можливість не тільки продемонструвати корпоративні переваги, але й знайти нові ідеї та молоді, блискучі розуми для їх реалізації.
Захід поєднує в собі демонстрацію найкращих практичних розробок і дослідницьких проектів незалежних розробників, вчених, практиків та молодих дослідників сходу України з професійними проектами, представленими підприємствами ІТ-спільноти.
Під час роботи будуть проходити презентації ІТ-компаній, демонстрація програмних засобів, електронних та інформаційних ресурсів.
Місце проведення: Україна, м. Сєвєродонецьк,
Факультет інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В. Даля
вул. Донецька, 41, учбовий корпус
Вебсайт: http://idea.turion.info/
Важливі дати:
- Термін подачі заявок для участі у форумі: 25 листопада 2015
- Дата проведення форуму: 4 грудня 2015
Посилання на сторінки з заявками на участь:
Заявка на участь у форумі (для практичних розробок і дослідницьких проектів незалежних розробників, вчених, практиків та молодих дослідників)
Заявка на участь у ярмарку ІТ ресурсів (для професійних учасників ІТ-спільноти та підприємств)
- 2710 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 10:00 База для лікарні та житло для медиків і ВПО: ЛОВА та Пирятинська міськрада уклали меморандум
- 09:00 ЛОВА: Окупанти замість літнього відпочинку відправляють дітей з Луганщини у центр «патріотичного виховання»
- 08:40 Ворог активізувався в районі Новоєгорівки
- 08:00 Головні новини на ранок, 16 липня: Харків Кривий Ріг і Вінниця атаковані "шахедами", Трамп розшифрував...
- 19:00 Сіверськодончанка у складі збірної України – у фіналі європейських змагань з настільного тенісу
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12373
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 5517
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 4275
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 2012