Плательщики Луганщины перечислили более 56 млн. грн. акцизного налога
Опубліковано 24.11.2015 - 16:13
По итогам января-октября производители подакцизных товаров Луганской области уплатили в государственный бюджет почти 5 млн. грн. акцизного налога.
От реализации алкоголя и сигарет в розничной торговле в бюджет поступило более 56 млн. грн.
Кроме того, субъекты хозяйствования региона перечислили 9,5 млн. грн. за лицензии на право торговли подакцизными товарами.
Напомним, в области действует 2513 лицензий, в частности, 1138 - на право розничной торговли алкогольными напитками и 1132 - табачными изделиями.
Пресс-служба ГУ ГФС в Луганской области.
- 1507 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 09:32 Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
- 19:00 Фіктивний ремонт лікарні в окупованій Станиці Луганській: ексдиректору та підряднику оголосили підозри
- 18:00 У Черкасах ветерану з Луганщини вручили орден «За заслуги»
- 17:00 Фейкове працевлаштування ВПО: СБУ викрила схему директорки фірми з Сіверськодонецька
- 16:00 Олексій Гавель: «На кварталі Мирний ми ще будемо святкувати День прикордонника»
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Генштабі розповіли про ураження військового об'єкта росіян у районі Сіверськодонецька 19.06.2026 переглядів: 726
- Пішов з життя почесний громадянин Сіверськодонецька Віталій Асєєв 21.06.2026 переглядів: 698
- Програма для ВПО 60+: нардеп направив звернення щодо перевірки процедури реєстрації учасників 23.06.2026 переглядів: 646
- У Полтаві попрощалися з двома загиблими захисниками з Луганщини 19.06.2026 переглядів: 601

Окупанти намагалися просунутися поблизу Новоєгорівки
Фіктивний ремонт лікарні в окупованій Станиці Луганській: ексдиректору та підряднику оголосили підозри
Фейкове працевлаштування ВПО: СБУ викрила схему директорки фірми з Сіверськодонецька
