За порушення термінів розрахунків експортери та імпортери сплатили до бюджету 417,4 тис. грн.
Опубліковано 27.11.2015 - 15:35
Як зазначив в.о. начальника ДПІ у м. Сєвєродонецьку Володимир Разумцев, з початку 2015 року податкові аудитори донарахували порушникам 417,4 тис. грн. пені за недотримання термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності.
«Упередження виникнення правопорушень у зовнішньоекономічній сфері та забезпечення повернення валютних цінностей в Україну в законодавчо встановлені терміни, зменшення обсягів простроченої дебіторської заборгованості є важливим напрямком роботи фіскальних органів. А для суб'єкта ЗЕД відсутність у нього простроченої дебіторської заборгованості – це головний критерій сумлінності в частині дотримання ним вимог валютного законодавства», – сказав Володимир Разумцев.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку.
- 1420 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Луганський спортсмен переміг на чемпіонаті Полтавської області з класичного жиму лежачи
- 18:00 “Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
- 17:00 У сіверськодонецькому гумхабі у Дніпрі консультуватимуть юристи «Право на захист»
- 16:00 Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
- 15:00 Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 1071
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 442
- Змінився граничний розмір доходу для надання допомоги на проживання ВПО 10.01.2026 переглядів: 424
- «З забитими вікнами». Як зараз виглядає Варварівка 09.01.2026 переглядів: 406
Читайте у наших новинах

“Строки затягнулися”: Харченко доручив рубіжанам до літа завершити будівництво житла для ВПО на Закарпатті
Сіверськодонецький Консультативно-діагностичний центр замовив адвокаційних послуг на понад 430 тис. грн
Брав участь у боях за Слов’янськ, Сіверськ та Кремінну: помер захисник з Луганщини Олег Лукашин