Надання адміністративних послуг СДПІ з ОВП у м. Луганську МГУ ДФС

Надання адміністративних послуг СДПІ з ОВП у м. Луганську МГУ ДФС

З початку 2015 року Спеціалізованою державною податковою інспекцією з обслуговування великих платників у м. Луганську МГУ ДФС надано понад 1000 адміністративних послуг.

Послугами, якими здебільшого цікавились платники, є надання довідки про відсутність заборгованості з платежів до бюджету та реєстрація книг обліку розрахункових операцій. Зокрема, зареєстровано 310 книг обліку розрахункових операцій, 181 реєстраторів розрахункових операцій та 305 довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету.

На сьогодні СДПІ надається 7 адміністративних послуг. З повним переліком адміністративних послуг , інформаційними картками та зразками заяв на отримання тої чи іншої послуги можна ознайомитись на сайті Міжрегіонального головного управління ДФС – Центрального офісу з обслуговування великих платників у розділі Діяльність/Адміністративні послуги за посиланням http://officevp.sfs.gov.ua/diialnist/mistsya-nadannya-administrativnih-p....

Якісне надання адміністративних послуг, створення сприятливих умов для реалізації платниками податків прав на їх одержання є важливим напрямком діяльності СДПІ.

Відділ комунікацій СДПІ з обслуговування великих платників у м. Луганську МГУ ДФС