Великий бізнес Луганщини спрямував на допомогу армії близько 20 мільйонів гривень
Опубліковано 15.12.2015 - 18:57
Протягом 11 місяців поточного року підприємства, які перебувають на обліку в Спеціалізованій державній податковій інспекції з обслуговування великих платників у м.Луганську МГУ ДФС, сплатили до державного бюджету 19,9 млн. гривень військового збору.
Зокрема у листопаді поточного року було сплачено 2,1 млн. гривень.
Нагадуємо, що справляння військового збору запроваджено з 3 серпня 2014 року та продовжено до набрання чинності рішення Верховної Ради України про завершення реформи Збройних Сил України.
Нарахування, утримання і сплата (перерахування) військового збору здійснюється відповідно до вимог Податкового кодексу України за ставкою 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування.
Відділ комунікацій
СДПІ з обслуговування великих платників у
м. Луганську МГУ ДФС
- 1410 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 60 дітям однієї з громад Луганщини вручили новорічні подарункові набори
- 16:45 У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року
- 15:30 Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
- 14:20 Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми
- 13:00 Луганські прокурори надали допомогу військовим
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3044
- В Одесі поховали поліцейського з Луганщини Ігоря Корнієвського 18.12.2025 переглядів: 796
- Ключові ризики та пріоритети: представили проєкт бюджету Сіверськодонецької громади-2026 19.12.2025 переглядів: 457
- На Одещині попрощалися з загиблим військовим з Луганщини 20.12.2025 переглядів: 426

У ЛОВА провели четверте засідання щодо розробки Стратегії розвитку області до 2027 року
Сіверськодонецький ЦНАП запроваджує роботу віддаленого робочого місця адміністратора в Ужгороді
Воював проти ЗСУ під Сіверськодонецьком: бойовика "лнр" засудили до 15 років тюрми