Правила безпечного використання газу в побуті
Сєвєродонецьке міжрайонне управління по експлуатації газового господарства ПАТ “Луганськгаз” в котрий раз нагадує про необхідність дотримання правил безпечного використання газу в побуті.
Нехтуваннями правилами безпеки під час використання газу призводить до непоправних трагедій! Як наслідок - гинуть люди! Особливо частими стають нещасні випадки, з настанням холодів. Порушення правил експлуатації газових приладів та неналежний догляд за ними є причиною вибухів, пожеж та смертельних отруєнь. Будьте завжди уважні при користуванні газом, бо у цьому – запорука вашої безпеки та безпеки близьких вам людей!
Для проведення технічного обслуговування газового обладнання і перевірки приміщень на загазованість та за необхідності відключення газового обладнання, власники (балансоутримувачі та/або орендарі (наймачі)) житлових і громадських будинків, підприємств комунального та побутового обслуговування населення повинні забезпечувати безперешкодний доступ до всіх приміщень будинків представникам газового господарства
КОРИСТУЮЧИСЬ ГАЗОВИМИ ПРИЛАДАМИ НЕОБХІДНО:
- відкривати кватирку на час роботи газових приладів;
- перевірити наявність тяги в димоходах та вентиляційних каналах;
- слідкувати щоб димові та вентиляційні канали були завжди справні;
- не закривати решітку вентиляційного каналу;
- не залишати працюючі газові прилади без нагляду;
- вчасно виявляти відсутність тяги в димових та вентиляційних каналах і повідомляти про це будинкоутримувачів;
- після закінчення користування газовими приладами перекрити крани на газових приладах і перед ними;
- у разі несправності газового обладнання викликати працівників спеціалізованого підприємства газового господарства;
- у разі витоку газу або раптового припинення подачі газу негайно перекрити крани пальників газової апаратури на газопроводах перед нею, відкрити кватирки (вікна фрамуги тощо) не запалювати вогонь, не вмикати і не вимикати електроприлади і повідомити аварійну службу «104».
КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:
самовільно встановлювати й переносити газові прилади;
самостійно усувати несправності газових приладів;
допускати до користування газовими приладами дітей дошкільного віку, а також осіб, які не контролюють свої дії, і тих, хто не пройшов інструктаж на підприємстві газового господарства;
користуватися газовими приладами із несправною автоматикою безпеки;
обігрівати приміщення та сушити білизну над газовими плитами.
- 3462 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
- 18:00 На окупованій Старобільщині запроваджують обмеження електропостачання
- 17:00 Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
- 16:00 У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн
- 15:00 Сіверськодонецький тенісист став абсолютним чемпіоном національних змагань
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «З реєстром повний треш»: у сіверськодончан є питання до прозорості розіграшу за житловою програмою 60+ 16.06.2026 переглядів: 2328
- СБУ викрила колаборантів, які працюють у поліції, прокуратурі та судах окупантів на Луганщині 18.06.2026 переглядів: 981
- Різні списки, учасники з ТОТ та оскарження: Бойко прокоментувала ситуацію довкола розіграшу за програмою для ВПО 60+ 17.06.2026 переглядів: 916
- У держави немає ресурсу для компенсації усім, хто втратив житло через окупацію, – Фролов 17.06.2026 переглядів: 873

Трьох екскерівників Станиці Луганської заочно засудили до 10 та 15 років тюрми
Посадовця судитимуть за розтрату понад 7,8 млн грн на реконструкції греблі у Сіверськодонецьку
У власність Сіверськодонецької громади передадуть обладнання для цифрового освітнього центру на понад 2 млн грн