Підприємство у сфері енергетики ухилилось від сплати 750 тис. грн. податків
Зі слів заступника начальника ОУ ДПІ у м. Сєвєродонецьку ГУ ДФС у Луганській області Гавриленка Дмитра Сергійовича, за фактом порушення податкового законодавства посадовими особами акціонерного товариства, яке здійснює діяльність у сфері енергетичної промисловості, співробітниками податкової міліції м. Сєвєродонецька зареєстроване кримінальне провадження у єдиному реєстрі досудових розслідувань за ч.1 ст.212 КК України.
Посадові особи зазначеного підприємства у 2014-2015 роках шляхом використання реквізитів підприємств «конвертаційно - транзитної» спрямованості, оформили господарські операції з придбання дизельного палива та вугілля без фактичного їх здійснення, штучно зависивши суму податкового кредиту з податку на додану вартість, що привело до ухилення від сплати податків.
В ході проведених слідчо – оперативних дій по кримінальному провадженню за ч.1 ст.212 КК України завдані державі збитки у сумі 750 тис. грн. були погашені у повному обсязі.
- 1572 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 15:00 Уродженця Луганщини судитимуть за незаконний збут тротилових шашок
- 13:00 ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
- 11:00 ЛОВА: Постачальники масово відмовляються везти продукти в окупований Сіверськодонецьк
- 09:30 За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
- 19:00 На Житомирщині перевірили умови проживання ВПО з Луганщини та визначили проблемні питання
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Мукачеві попрощалися із захисником з Луганщини Дмитром Погребаком 18.07.2026 переглядів: 795
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 694
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 614
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 597

ЗСУ уразили склад та район зосередження живої сили окупантів на ТОТ Луганщини, – Генштаб
За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
Окупанти на Луганщині скасовують вікові обмеження для чиновників через нестачу кадрів
