Сєвєродонецькі податківці легалізували працю 704 найманих працівників
Як повідомив в.о. начальника ДПІ у м. Сєвєродонецьку Володимир Разумцев, за минулий рік працівники податкової інспекції провели 17 позапланових документальних перевірок юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців з питань ведення подвійної бухгалтерії, використання «тіньових» коштів та своєчасності виплати заробітної плати та перерахування податку з доходів фізичних осіб.
За їх результатами порушникам законодавства донараховано 1 млн. 584,4 тис. грн. податку з доходів фізичних осіб, штрафних санкцій та пені.
За словами Володимира Разумцева, податківці спільно зі співробітники податкової міліції легалізували працю 704 найманих працівників.
Володимир Разумцев підкреслив, що важливу роль в усуненні ситуацій, які порушують закони і права громадян, відіграє громадянська позиція сєвєродончан. Він нагадав, що в інспекції функціонує телефон довіри (70-26-29), за яким кожен городянин може повідомити про факти виплати заробітної плати в «конвертах» неоформленим найманим працівникам. Інформація, що надходить, обов’язково перевіряється. У разі виявлення порушень застосовуються штрафні санкції у відповідності з чинним законодавством.
- 1237 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:00 Пішла з життя колишня директорка сіверськодонецької гімназії № 10
- 10:00 Ворожа атака на Полтавщину: під удар потрапила енергетична інфраструктура
- 09:42 Президент призначив нову очільницю Сіверськодонецької МВА
- 08:12 Сили оборони відбили штурм біля Греківки
- 08:00 Фінансова допомога сіверськодончанам у 2025: повний гід по виплатах та оформленню
Найпопулярніші новини за тиждень:
- росія може "рознести" всю Україну "шахедами", - фахівець у галузі РЕБ 18.06.2025 переглядів: 5136
- Після «ремонтів» у Сіверськодонецьку частина квартир непридатна для проживання 14.06.2025 переглядів: 3345
- Помер звільнений з полону військовий з Сіверськодонецька, з ним попрощаються у Києві 20.06.2025 переглядів: 2545
- Помер військовий з Луганщини, який повернувся з полону. Його поховали на Вінниччині 15.06.2025 переглядів: 1281