Сєвєродончани підтримали українську армію, сплативши майже 4,4 млн. грн. військового збору
Зокрема, тільки у лютому платники Сєвєродонецька перерахували майже 1,9 млн. грн. військового збору.
Про це повідомив в.о. начальника ДПІ у м.Сєвєродонецьку Володимир Разумцев.
Крім того, він нагадав, що базою оподаткування для сплати збору є загальний оподатковуваний дохід (будь-який дохід, який підлягає оподаткуванню, нарахований, виплачений, наданий) на користь платника податку протягом звітного податкового періоду.
Об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, перелік яких визначено п. 164.2 ст.164 ПКУ, у тому числі, доходи з джерела їх походження в Україні, які остаточно оподатковуються під час їх нарахування ( виплати, надання), а також іноземні доходи. Крім цього, об’єктом оподаткування є чистий оподатковуваний дохід, або сукупний чистий дохід, який отримує відповідно фізична особа – підприємець, або фізична особа, яка провадить незалежну професійну діяльність. Військовий збір розраховується за ставкою в розмірі 1,5% від оподатковуваних доходів.
- 1455 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 У сіверськодончанки - “бронза” на міжнародних змаганнях з настільного тенісу
- 12:41 Трамп і путін "дуже хороші друзі", - директорка нацрозвідки США
- 12:00 Окупанти на Луганщині створять з місцевих ще одну структуру при силовиках
- 11:31 В Україні закінчуються ліки від ВІЛ через закриття USAID
- 11:00 У Сіверськодонецьку нікому прибирати двори: містяни скаржаться на “бардак”
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти сповістили про "аварійні" магазини у Сіверськодонецьку 13.03.2025 переглядів: 5698
- У Лисичанську окупанти визнали “безхазяйною” ще одну квартиру (АДРЕСА) 10.03.2025 переглядів: 1709
- Ексчиновниця Сєвєродонецької ВЦА перейшла на бік окупантів – їй загрожує до 10 років тюрми 13.03.2025 переглядів: 1361
- На війні загинув колишній поліцейський з Луганщини 13.03.2025 переглядів: 1258