Затверджено перелік засобів, товарів (робіт, послуг), сума благодійної допомоги для закупівлі або у вигляді яких не оподатковується податком на доходи фізичних осіб
Постановою Кабінету Міністрів України від 24.02.2016 р. № 112 затверджено перелік засобів, товарів (робіт, послуг), сума благодійної допомоги для закупівлі або у вигляді яких не оподатковується податком на доходи фізичних осіб.
Зазначену постанову прийнято відповідно до абзацу другого п.п. "а" п.п. 170.7.8 п. 170.7 ст. 170 Податкового кодексу України та оприлюднено на Урядовому порталі.
Згідно з нормами Кодексу (п.п. 170.7.8 п. 170.7 ст. 170) не включається до оподатковуваного доходу благодійна допомога у будь-якій сумі (вартості), що:
надається благодійниками на користь учасників бойових дій або членів їх сімей (ці особи визначені абзацом другим п.п. «а» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу);
отримується благодійниками - фізичними особами – волонтерами (такі особи визначені п.п. «б» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу) для надання такої допомоги на користь осіб учасників бойових дій або членів їх сімей (особи визначені абзацом другим п.п. «а» п.п. 165.1.54 п. 165.1 ст. 165 Кодексу).
При цьому, така допомога не оподатковується у разі її надання (отримання) для закупівлі або у вигляді спеціальних засобів індивідуального захисту (касок, бронежилетів, виготовлених відповідно до військових стандартів), технічних засобів спостереження, лікарських засобів, засобів особистої гігієни, продуктів харчування, предметів речового забезпечення чи інших товарів (робіт, послуг) за переліком, що визначається зазначеною Постановою.
- 1953 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:00 «Луганщина – це Україна»: активісти «Жовтої Стрічки» привітали зі святом (ФОТО)
- 15:00 До 100 тисяч гривень на розвиток бізнесу: громада Луганщини ухвалила програму підтримки ВПО
- 13:30 У Силах безпілотних систем підтвердили удар по нафтобазі в окупованих Ровеньках
- 12:30 ЛОВА: У Сіверськодонецьку тепло подають з перебоями, у самопроголошеній «лнр» подорожчає квартплата
- 10:30 Локальна мережа нібито з’явилася ще у двох окупованих містах Луганщини
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пам'ять, яку намагалися стерти: що відомо про Різдво та його святкування на Луганщині 24.12.2025 переглядів: 3217
- Замість громади — «ввічливі чоловічки»: як росія заселяє окупований Сіверськодонецьк 27.12.2025 переглядів: 593
- Дружина захисника з Сіверськодонецька виготовлятиме сублімовані продукти та снеки 25.12.2025 переглядів: 573
- Президент відзначив двох луганських рятувальників 28.12.2025 переглядів: 424

«Луганщина – це Україна»: активісти «Жовтої Стрічки» привітали зі святом (ФОТО)
У Силах безпілотних систем підтвердили удар по нафтобазі в окупованих Ровеньках
Ворог намагався просунутися біля дев’яти населених пунктів на двох східних напрямках