Важливим напрямком роботи податкової міліції м. Сєвєродонецька є відпрацювання ризикових платників податків

Як повідомив начальник оперативного управління ДПІ у м. Сєвєродонецьку ГУ ДФС у Луганській області Роман Вінник, одними із найважливіших напрямків роботи податкової міліції є - відпрацювання платників податків так званої «групи ризику», які мінімізують сплату податків шляхом використання відповідних схем ухилення від сплати податків, а також припинення діяльності конвертаційно- транзитних груп, з метою забезпечення надходження платежів до бюджету за рахунок детінізації економіки та збільшення податкової віддачі від підприємств реального сектора економіки.
Так, продовжив Роман Вінник, співробітниками податкової міліції м. Сєвєродонецька в період 2016 року при відпрацюванні підприємств, віднесених до «групи ризику», встановлено відсутність чотирьох таких СГД за місцем реєстрації, відсутність їх посадових осіб, основних засобів, найманих робітників, рухомого та нерухомого майна. Зібрані матеріали були спрямовані державному реєстратору на внесення запису до державного реєстру про відсутність таких юридичних осіб за їх місцезнаходженням та зміни стану платника.
Закінчуючи виступ, Роман Вінник додав, що результатом прийнятих заходів стало анулювання фіскальною службою свідоцтв платників податку на додану вартість, що унеможливлює подальшу діяльність вищезгаданих суб`єктів господарської діяльності та, як наслідок, відсутність можливості формування незаконного податкового кредиту з ПДВ в інтересах інших платників податків.

ДПІ у м. Сєвєродонецьку