Службові особи підприємства підробили документи та використали їх з метою ухиленні від сплати податків
Співробітниками податкової міліції м. Сєвєродонецька під час здійснення досудового розслідування злочину по ухиленню від сплати податків в значних розмірах за ч. 1 ст. 212 КК України викрито факт складання завідомо неправдивих офіційних документів посадовими особами одного із приватних підприємств міста, яке виступало переможцем тендерних торгів з виконання ремонтно-будівельних робіт на одному з великих переробних підприємств Луганської області.
Як встановили оперативники, посадовці приватного підприємства протягом 2014-2015 років в своїй діяльності використовували завідомо неправдиві офіційні документи, а саме договори про виконання ремонтних робіт, акти прийому виконаних робіт та довідки про вартість цих робіт, що дозволило їм уникнути сплати податків.
За виявленим фактом внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань, що кваліфікуються за ч.1 ст.366 КК України. На даний час тривають необхідні слідчі дії та встановлюється коло осіб, причетних до скоєння зазначеного правопорушення.
- 1447 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 11:00 ЛОВА: Постачальники масово відмовляються везти продукти в окупований Сіверськодонецьк
- 09:30 За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
- 19:00 На Житомирщині перевірили умови проживання ВПО з Луганщини та визначили проблемні питання
- 17:00 На ТОТ Луганщини обмежили водопостачання у десятках населених пунктів
- 15:01 Окупанти на Луганщині скасовують вікові обмеження для чиновників через нестачу кадрів
Найпопулярніші новини за тиждень:
- У Мукачеві попрощалися із захисником з Луганщини Дмитром Погребаком 18.07.2026 переглядів: 789
- У Сіверськодонецькій МВА перерозподілили обов'язки між керівництвом 20.07.2026 переглядів: 690
- Оновили інформацію про гумхаби Луганської області: актуальні адреси та контакти 20.07.2026 переглядів: 607
- «Людям більше не цікава бездушна баночка»: як бджоляр із Луганщини розвиває «Медодай» на Чернігівщині 20.07.2026 переглядів: 590

За добу ворог 20 разів атакував Луганщину
Окупанти на Луганщині скасовують вікові обмеження для чиновників через нестачу кадрів
СБУ затримала уродженця Луганщини, який активував для ворога понад 1000 систем Starlink
