Важливим напрямом роботи податкової міліції м. Сєвєродонецька є відпрацювання суб`єктів господарської діяльності реального сектору економіки – «вигодо набувачів»
Як повідомив заступник начальника оперативного управління ДПІ у м. Сєвєродонецьку ГУ ДФС у Луганській області Роман Гаврилюк, одними із найважливіших напрямків роботи податкової міліції є - відпрацювання так званих підприємств - «вигодонабувачів».
«Вигодонабувачами» вважаються підприємства реального сектору економіки, які, активно користуючись послугами «фіктивних» або «транзитних» фірм», укладають фіктивні угоди, чим ухиляються від сплати податків.
Так, продовжив Роман Гаврилюк, співробітниками податкової міліції м. Сєвєродонецька в період 2016 року був виявлений «фіктивний» суб`єкт господарської діяльності та встановлені його «вигодонабувачі». В подальшому, перед відповідними територіальними ДПІ, було ініційовано проведення документальних перевірок таких «вигодонабувачів» по взаємовідносинах з виявленим «фіктивним» суб`єктом господарювання.
Закінчуючи виступ, Роман Гаврилюк додав, що результатом проведеної однієї з таких документальних позапланових перевірок підприємства – «вигодонабувача» донараховано податок на додану вартість в сумі понад 300 тис.грн. та зменшено від`ємне значення об`єкту оподаткування податком на прибуток у сумі понад 2,3 млн.грн.
- 1506 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Окупанти передали до суду справу проти ще одного «айдарівця»
- 18:26 Під час ворожої атаки на Київ постраждав корпус релокованого СНУ ім. Даля
- 17:00 Через негоду та відключення світла лисичанський ЦНАП змінив режим роботи
- 16:00 Керівництво луганського пенсійного фонду консультуватиме телефонами – як звернутися
- 15:00 На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 999
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 723
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 424
- «До дому залишалось 16 кілометрів»: історія сіверськодончанина від фронту до керівництва коледжем на Одещині 09.01.2026 переглядів: 416

На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині