Спрощенці збільшили сплату єдиного податку на 58 відсотків
Опубліковано 20.07.2016 - 10:07
Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України протягом січня-червня поточного року платниками єдиного податку сплачено понад 7,1 млрд. гривень. Порівняно з минулим роком надходження податку зросли на 58 відс. За І півріччя 2015 року від платників на спрощеній системі оподаткування надійшло понад 4,5 млрд. гривень.
У переважній більшості спрощену систему оподаткування використовують фізичні особи-підприємці. З початку року вони спрямували до місцевих бюджетів понад 4,7 млрд. грн. Порівняно з січнем-червнем минулого року сплата податку фізособами зросла майже на 1,7 млрд. грн.
Юридичні особи, які перебувають на спрощеній системі, сплатили майже 2,4 млрд. грн., що більш, ніж на 946 тис. грн. більше минулорічного показника. Від платників єдиного податку третьої групи бюджет отримав майже 1,6 млрд. грн., четвертої групи – 805,1 млн. гривень.
Загалом на спрощеній системі оподаткування перебуває 1028 тис. фізичних осіб-підприємців та 188,6 тис. суб’єктів господарювання - юридичних осіб.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1301 перегляд
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодонецький медзаклад надає безкоштовні стоматологічні послуги захисникам (КОНТАКТИ)
- 17:30 У Києві луганчанам видаватимуть гуманітарну допомогу
- 16:00 В окупованому Сіверськодонецьку з житла містянки вкрали їжу
- 15:00 Окупанти заявили про знайдені на Луганщині сотні тисяч гектарів «невикористаної» землі
- 13:30 На окупованій Луганщині ЗСУ уразили РЛС росіян вартістю близько 100 млн $
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Запоріжжі загинув 25-річний кремінянин Максим Кононець 24.01.2026 переглядів: 584
- Окупанти озвучили плани щодо промислового виробництва у Сіверськодонецьку 22.01.2026 переглядів: 558
- Президент відзначив посадовицю Сіверськодонецької МВА та працівників луганських закладів 22.01.2026 переглядів: 517
- Оцінка за лояльність: як росія запроваджує тотальний контроль над дітьми на ТОТ Луганщини 26.01.2026 переглядів: 428

Окупанти заявили про знайдені на Луганщині сотні тисяч гектарів «невикористаної» землі
На окупованій Луганщині ЗСУ уразили РЛС росіян вартістю близько 100 млн $
Правозахисники закликали уряд терміново відновити пенсії, припинені в січні 2026 року