Податковою міліцією викрито зернові махінації підприємства, які коштували бюджету 3,5 млн. гривень
Опубліковано 05.08.2016 - 11:58
Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України співробітниками податкової міліції здійснюється супроводження матеріалів кримінального провадження, зареєстрованого за ч.3 ст.212 КК України відносно групи осіб, які за рахунок зернових махінацій не сплатили до бюджету 3,5 млн. гривень.
Як з’ясувалося, порушники з 2014 по 2016 роки відображали у податковому та бухгалтерському обліках операції із реалізації зернових культур на адресу суб’єктів господарської діяльності, які мають ознаки ризиковості. Такі дії дозволили їм безпідставно сформувати податковий кредит з ПДВ та ухилитися від сплати значної суми податків.
У місцях зберігання та переробки зернових культур, офісних приміщеннях, за адресами проживання фігурантів провадження та в їх транспортних засобах проведено 11 обшуків. За їх результатами вилучено 2,9 тис. тонн зерна пшениці, 551 тонну готової продукції (борошно, манка), 11,1 тис. Євро, 10,7 тис. доларів США, 75 тис. російських рублів і 172,1 тис. гривень готівкою, 39 монет з металу жовтого кольору, 193 монети з металу сірого кольору, 4 комп’ютерні системні блоки, 4 магнітні носії інформації, первинні бухгалтерські документи та чорнові записи, які мають відношення до справи.
Тривають слідчі дії.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1450 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 08:46 Ворог бив на Луганщині з артилерії та мінометів
- 19:00 «Для безпеки»: окупанти введуть особливий режим в’їзду-виїзду між воронезькою областю та ТОТ Луганщини
- 18:00 Сили оборони знищили російські ешелони з пальним під Луганськом
- 17:00 Уряд частково змінив умови відновлення виплат дітям ВПО, – нардеп
- 16:00 В Офісі Омбудсмана розробили «Дорожню карту» для родин полонених, зниклих та загиблих захисників
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1020
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 968
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 894
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 852

Ворог бив на Луганщині з артилерії та мінометів
Сили оборони знищили російські ешелони з пальним під Луганськом
Уряд частково змінив умови відновлення виплат дітям ВПО, – нардеп