Роман Насіров: На пунктах митного контролю запрацювало «єдине вікно»
Опубліковано 09.08.2016 - 17:01
Прес-служба Державної фіскальної служби України повідомляє:
«У процесі реформування митниці ми активно впроваджуємо кращі світові практики, які вже довели свою ефективність», - так прокоментував Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров початок роботи «єдиного вікна» на пунктах митного контролю ДФС.
На сьогодні «єдине вікно» є однією з найефективніших у світі електронних систем обміну даними на митниці під час імпортно-експортних операцій чи транзиту (митного, санітарно-епідеміологічного, ветеринарно-санітарного, фітосанітарного, екологічного, радіологічного та інших видів контролю).
Підприємці вже працюють з митниками, використовуючи «єдине вікно», в місті Дніпро були оформлені перші митні документи. «Це тільки початок. Поки що система працює в тестовому режимі, але найближчим часом кількість оформлень вантажів через «єдине вікно» суттєво збільшиться», - зазначив Голова ДФС.
На думку Романа Насірова, впровадження «єдиного вікна» важливе для України. Адже допоможе зменшити кількість процесів, спростити різного роду процедури та мінімізувати людський фактор під час проходження товару через митницю. Відповідно «єдине вікно» для України – це, перш за все, створення умов для прозорої роботи і знищення корупції на митниці.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1193 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 17:30 В Україні 17 липня стане найспекотнішим днем літа
- 17:09 “Підвозять на старезних тракторах”, – Лисогор про якість води у Сєвєродонецькому районі
- 16:51 В Україні понад 50% школярів стикалися з булінгом, найчастіше - дівчата
- 16:03 В Україні скасували переведення годинника з зимового на літній час
- 16:00 Сєвєродонецька МВА виплатила 160 тисяч гривень захисникам
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Пішла у відпустку та працевлаштувалася у ворога: засудили ексчиновницю Луганської ОДА 12.07.2024 переглядів: 3181
- Дистанційне навчання для дітей-ВПО - все? Наказ МОН поставив під удар освіту Луганщини 09.07.2024 переглядів: 2633
- Сєвєродончани в окупації, виходячи на зв’язок з рідними, кожного разу ризикують, – Стрюк 09.07.2024 переглядів: 2073
- ТСК вважає недостатньою роботу Луганської ОВА щодо переселенців 11.07.2024 переглядів: 1207