Попереджено незаконний експорт 13 тис. тонн ячменю вартістю 49,6 млн. грн.
Опубліковано 16.08.2016 - 10:29
За повідомленням прес-служби Державної фіскальної служби України співробітниками податкової міліції Донецької області спільно з працівниками СБУ та прикордонниками попереджено незаконний експорт зернових культур.
Проведеними заходами встановлено, що посадові особи двох компаній подали на митний пост «Маріуполь - порт» Донецької митниці електронну декларацію на експорт ячменю українського походження на адресу компанії нерезидента, яка розташована на Сейшельських островах.
Як показала перевірка, зазначені компанії виявилися фіктивними і їх посадові особи не можуть укладати зовнішньоекономічні контракти.
З метою недопущення вивезення товару за місцем зберігання зазначеного ячменю було проведено обшук, за результатами якого виявлено документи, а також 13 тисяч тонн ячменю загальною орієнтовною вартістю 49,6 млн. гривень.
На підставі зазначених матеріалів було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 205 (фіктивне підприємництво) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) КК України.
На підставі постанови Жовтневого районного суду м. Маріуполь на вказаний вантаж накладено арешт.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1414 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Одна з громад Луганщини пропонує роботу юриста та землевпорядника (КОНТАКТИ)
- 18:00 Власенко призначив заступницю голови Сіверськодонецької РДА
- 17:00 Луганським ВПО пропонують поселитися у гуртожиток на Рівненщині
- 16:55 Літо дикунської жорстокості путіна тільки розпочалося, - The Telegraph
- 16:00 Особливості виплат пенсій ВПО: у Пенсійному фонді роз’яснили, кого можуть позбавити
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заговорили про приміське залізничне сполучення у районі Сіверськодонецька 06.06.2025 переглядів: 14865
- «Це що за свавілля?». Сіверськодончани обурені вимогами окупантів 09.06.2025 переглядів: 4612
- На війні загинув захисник з Лисичанська: сьогодні з ним прощаються у Львові 04.06.2025 переглядів: 3133
- Окупанти визнали, що Луганщина палає. Але про Сіверськодонецьк мовчать 09.06.2025 переглядів: 2691