У ДФС обговорили актуальні питання оподаткування підприємництва
Опубліковано 09.09.2016 - 15:14
За повідомленням прес-служби Державної фіскальної служби України: рівні та конкурентні умови діяльності підприємців, проблеми та шляхи їх вирішення обговорювалися під час зустрічі Голови ДФС Романа Насірова, в.о. заступника Голови ДФС Мирослава Продана з представниками Спілки українських підприємців.
«Ми завжди підтримуємо відкритий діалог з бізнесом для конструктивного обговорення проблемних питань, які виникають у підприємців, та пошуку оптимальних шляхів їх вирішення. Адже ефективне рішення тієї чи іншої проблеми можливе лише за умови її всебічного розгляду всіма учасниками комунікації. У такій співпраці можна досягти консенсусу та забезпечити баланс інтересів держави і платників податків», – зазначив Роман Насіров.
Учасники зустрічі розглянули низку питань, які потребують внесення змін до законодавчих актів, для забезпечення рівних умов ведення підприємницької діяльності.
Так, активне обговорення викликало питання щодо спрощеної системи оподаткування. І представники фіскальної служби, і підприємці висловилися за необхідність внесення певних змін до існуючої моделі «спрощенки», які б дозволили уникнути зловживань з боку недобросовісних платників податків та створили сприятливі умови роботи для сумлінних підприємців.
Під час зустрічі також обговорювалися питання трансфертного ціноутворення, роботи податкової міліції, відшкодування податку на додану вартість.
Голова ДФС Роман Насіров, зокрема, нагадав присутнім, що на сьогодні повернення ПДВ з бюджету відбувається виключно у хронологічному порядку відповідно до черговості. Відповідно до діючого законодавства ДФС щоденно оприлюднює на веб-порталі реєстри, що містять інформацію про платників, які подали заяви на відшкодування ПДВ, реквізити заяв, суми, заявлені до відшкодування, результати автоматизованої перевірки відповідності визначеним критеріям.
ДПІ в м.Сєвєродонецьку
- 1456 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 14:00 Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень
- 12:30 Лисичанська МВА закупить бронежилетів та шоломів на майже 700 тис. грн
- 11:00 Як росія мілітаризує дітей з Луганщини: школярів відправлять на конкурс з управління дронами
- 09:30 Окупанти намагалися вклинитися в українську оборону поблизу двох сіл Луганщини
- 18:00 Псевдопрокурора з окупованої Луганщини в Івано-Франківську засудили до 15 років ув'язнення
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 944
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 852
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 698
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 648

Харченко: Луганщина передала на допомогу ЗСУ понад мільярд гривень
Лисичанська МВА закупить бронежилетів та шоломів на майже 700 тис. грн
Як росія мілітаризує дітей з Луганщини: школярів відправлять на конкурс з управління дронами