Нові можливості електронного сервісу «Електронний кабінет платника»
Опубліковано 20.09.2016 - 11:10
Як повідомили в прес-службі Державної фіскальної служби України, з метою створення комфортних умов для платників в електронному сервісі «Електронний кабінет платника» (оновлена версія) доопрацьовано режим «Введення звітності» в частині надання можливості платникам підготувати, заповнити та надіслати Звіт про обсяги придбання та реалізації алкогольних напоїв у роздрібній мережі (форма 1-РА (місячна)) та Звіт про обсяги придбання та реалізації тютюнових виробів у роздрібній мережі (форма 1-РТ (місячна)).
Заповнення форм звітів здійснюється з використанням кодів продукції та кодів адміністративно-територіальних одиниць відповідно до вимог наказу Міністерства фінансів України від 11 лютого 2016 року №49 «Про затвердження форм звітів щодо виробництва й обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та порядків їх заповнення».
Звіт за формою 1-РА складається окремо за кожний місяць та до 10 числа місяця, що настає за звітним, подається до органів ДФС за основним місцем обліку суб’єкта господарювання.
Звіт за формою 1-РТ складається окремо за кожний місяць та до 10 числа місяця, що настає за звітним, подається до органів ДФС за місцем реєстрації суб’єкта господарювання.
Нагадуємо, що вхід до оновленого кабінету здійснюється за адресою: http://cabinet.sfs.gov.ua, а також через офіційний веб-портал ДФС.
Вхід до особистого кабінету здійснюється при наявності електронного цифрового підпису (далі - ЕЦП), зокрема безкоштовно ЕЦП можна отримати в АЦСК Інформаційно - довідкового департаменту ДФС (http://acskidd.gov.ua/).
ДПІ в м.Сєвєродонецьку
- 1482 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 13:00 Двоє захисників з Гірської громади загинули на війні в липні
- 12:21 Візт Келлога у Київ: Зустрічі із Зеленським, Єрмаком, Сирським і Будановим, рф другий день не атакує столицю
- 12:00 Ще одну жительку Луганщини окупанти звинуватили у роботі на українські спецслужби
- 11:00 “На одній хвилі з Україною”: активісти спротиву з Луганська й інших окупованих міст привітали з Днем Державності (ФОТО)
- 10:00 “Жодного водовоза навіть за гроші”: Сіверськодонецьк кілька діб без води, підвезення немає
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12089
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 4741
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 2236
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 1997