Роман Насіров: Необхідно підвищити заробітну плату працівникам ДФС
Опубліковано 20.09.2016 - 11:36
В прес-службі Державної фіскальної служби України повідомили:
Через зловживання і корупцію за останній рік в ДФС звільнено більше 200 керівників митниць різного рівня. Про це на 13-тій щорічній зустрічі Ялтинської Європейської Стратегії (YES) заявив голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров.
За його словами, останні півтора роки у ДФС проводиться активна діяльність по боротьбі з корупцією. Одним з головних чинників корупції, особливо на нижчому рівні, на думку Романа Насірова, є низький рівень заробітної плати у відомстві.
«Ми приймаємо заходи, аби підвищити реальну державну зарплатню. Зарплата для митника, який прийде до нас з університету, починається з 1750 грн в місяць. Середня зарплата в ДФС з преміями - 4 тис. грн.», - повідомив очільник відомства.
«Також ми оптимізували службу та скоротили кількість працівників з 59 тисяч до 42 тисяч. Ми не можемо більше зменшувати кількість працівників, але можемо підвищувати якість», - підкреслив Роман Насіров.
ДПІ в м. Сєвєродонецьку
- 1709 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 «Для безпеки»: окупанти введуть особливий режим в’їзду-виїзду між воронезькою областю та ТОТ Луганщини
- 18:00 Сили оборони знищили російські ешелони з пальним під Луганськом
- 17:00 Уряд частково змінив умови відновлення виплат дітям ВПО, – нардеп
- 16:00 В Офісі Омбудсмана розробили «Дорожню карту» для родин полонених, зниклих та загиблих захисників
- 15:03 У ЛОДА розповіли подробиці про будівництво житла для ВПО у Батраді на Закарпатті
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Сіверськодонецьке КП уклало договір щодо придбання геокуполів на майже 6 млн грн 15.04.2026 переглядів: 1017
- На війні загинув захисник із Лисичанська Ростислав Козьменко 14.04.2026 переглядів: 958
- З трьома валізами з Луганська: як Anabel Arto відновив виробництво після двох релокацій 13.04.2026 переглядів: 892
- Переселенка з Лисичанська пече хліб на Закарпатті та планує відкрити власну пекарню 15.04.2026 переглядів: 846

Сили оборони знищили російські ешелони з пальним під Луганськом
Уряд частково змінив умови відновлення виплат дітям ВПО, – нардеп
В Офісі Омбудсмана розробили «Дорожню карту» для родин полонених, зниклих та загиблих захисників 