Команда ДФС виборола перше місце серед силових структур у «Гонці Нації»

В прес-службі Державної фіскальної служби України повідомили: Збірна команда Державної фіскальної служби України посіла перше місце у Всеукраїнських змаганнях з бігу з перешкодами «Гонка нації» серед силових структур. Змагання, в яких також брали участь представники ЗСУ, СБУ та МВС, проходили на спеціальних трасах в Одесі. Учасникам довелося подолати 24 перешкоди, серед яких переворот шин, 700 м дистанції бігу по воді, блоки, пеньки, канатні сходи, тунель із шин, канат-горизонт тощо. У другому етапі змагань «Гонка нації «Забіг духу», який відбувся у м. Буковель, учасникам довелося долати вже збільшену дистанцію до 29 км з 28 перешкодами. Призові місця знову ж таки посіли представники команди ДФС. Загалом у змаганнях взяли участь понад тисячу учасників. До збірної команди ДФС увійшли Євген Даніч, Олег Заверховський, Анатолій Троценко, Олексій Бугай та Артур Піддубняк, а очолив її Сергій Зіневич. У загальному заліку серед спортсменів-професіоналів вони посіли четверте місце.