Підняття у рейтингу Doing Business-2017 – результат реформи ДФС
Опубліковано 28.10.2016 - 14:22
За повідомленням прес-служби Державної фіскальної служби України ефективна реалізація реформи ДФС матиме значний вплив на розвиток та стабілізацію економіки країни, – зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров, виступаючи на засіданні Національної Ради Реформ.
«Завдяки успішному реформуванню фіскальної служби Україна піднялася в рейтингу Doing Business-2017 і посіла 80 місце серед 190 країн світу.
За останній рік Україні вдалося покращити показники по декільком напрямам, серед яких першочергове значення має сфера оподаткування. По показнику «Сплата податків» Україна перемістилася з 107-го на 84-е місце. Зміни відбулися завдяки активній роботі по двом головним пунктам – зменшенню часу на заповнення необхідних форм та зниженню ставки Єдиного соціального внеску. ДФС націлена на подальше спрощення процедур адміністрування і сплати податків та створення комфортних умов для легального бізнесу. Це – один із стратегічних напрямів нашої діяльності», - наголосив Роман Насіров.
Серед найбільш успішних ініціатив, які були реалізовані та значно гармонізували податкове законодавства, можна виділити:
- гармонізацію податкового та бухгалтерського обліку;
- електронне адміністрування ПДВ;
- запровадження системи електронного адміністрування реалізації пального;
- спрощення форм податкової звітності;
- вдосконалення заходів податкового контролю;
- спрощення реєстрації платниками податків;
- запровадження нових електронних сервісів для платників податків тощо.
Через фіскальні механізми відбувається найбільш ефективне регулювання та гармонізація інтересів держави та бізнесу. Протягом останнього часу в Україні триває масштабний процес реформування податкової системи, завданнями якого є зменшення податкового навантаження на бізнес, детінізація та спрощення податкового законодавства. Крім того, податкова реформа є однією з умов продовження співпраці з МВФ, що відіграє важливу роль у забезпеченні макроекономічної та фінансової стабільності в Україні.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1458 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 16:00 Керівництво луганського пенсійного фонду консультуватиме телефонами – як звернутися
- 15:00 На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
- 14:00 До 9 років тюрми засудили екссекретарку однієї з селищних рад Луганщини
- 13:00 Допомога при переїзді й працевлаштуванні: що змінилось для ВПО з Кремінської громади
- 12:00 Перейменують райони Луганська: ЛОДА оголосила про прийом пропозицій
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 965
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 718
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 473
- Стало відомо про загибель ще одного військового з Луганщини 06.01.2026 переглядів: 420

На утримання сіверськодонецьких КП витратили понад 15 млн грн
Сіверськодонецька громада – учасниця відбору до проєкту будівництва соцжитла, – Мінрозвитку
У Лісовій дачі - одне з найбільших поховань: що окупанти розповідають про вилучення тіл на Луганщині