Уряд затвердив зміни до Податкового кодексу
Опубліковано 31.10.2016 - 16:19
Вони стосуються адміністрування податків і спрощення податкових процедур для бізнесу
Кабінет міністрів України в межах фіналізації проекту держбюджету на 2017 рік затвердив зміни до Податкового кодексу, що дають змогу істотно спростити адміністрування податків. Відповідне рішення було прийнято в ході засідання уряду.
Представляючи це рішення, міністр фінансів України Олександр Данилюк зазначив, що зміни сформульовано у пакеті законопроектів, які передаються до парламенту для подальшого обговорення.
З його слів, зміни стосуються адміністрування податків і спрощення податкових процедур для бізнесу.
Раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман зазначив, що підготовлені урядом зміни до Податкового кодексу узгоджено також Національною радою реформ при президентові України. Їх прийняття дасть змогу впровадити в нашій країні принципи ефективної антикорупційної політики в сфері адміністрування податків.
Також Володимир Гройсман наголошував, що ключовою умовою розвитку бізнесу в Україні має стати зміна системи адміністрування податків і цілковите усунення будь-якого регуляторного тиску на підприємства. На думку прем’єра, бізнес «не може в неволі, під тиском контролюючих структур, виробляти національний продукт і розвиватися».
Прем’єр-міністр нагадав, що в цьому контексті влада вже створила кілька інструментів, зокрема, Офіс залучення та підтримки інвестицій і Національний комітет промислового розвитку.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1254 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Сіверськодончанам виплатили майже 100 тисяч гривень допомоги
- 18:00 Окупанти хочуть знести будинок по Хмельницького у Сіверськодонецьку
- 17:07 На Україну після потепління очікує похолодання: названа дата
- 17:00 У Лисичанську “безхазяйними” визнали ще три квартири (АДРЕСИ)
- 16:08 Японська міжнародна агенція вважає, що може замінити USAID в Україні: що відомо
Найпопулярніші новини за тиждень:
- На Черкащині до 15 років тюрми засудили переселенця з Луганщини, який передавав дані росіянам 26.02.2025 переглядів: 3642
- Серед сіверськодонецьких ВПО проводять опитування щодо потреби у житлі 26.02.2025 переглядів: 2668
- Кого ще в “лнр” можна гнати стусанами за прикладом Моргунова з Сіверськодонецька 04.03.2025 переглядів: 1653
- У мережі розповіли, що ховається за фарбованими фасадами будинків в окупованому Сіверськодонецьку 27.02.2025 переглядів: 1357