Мирослав Продан ознайомився з інноваційними технологіями на азербайджанській митниці
Опубліковано 03.11.2016 - 14:51
Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України велика роль у реалізації економічної політики країни покладається на митні органи, які поряд з фіскальними інтересами покликані захищати внутрішній ринок і забезпечувати економічну безпеку країни. На цьому наголосив в.о. заступника Голови Державної фіскальної служби України Мирослав Продан під час візиту до Бакинського головного митного управління (м. Баку, Азербайджанська Республіка).
«У процесі спрощення митних процедур важливе місце належить новітнім технологіям. Азербайджан зробив у цій сфері великий крок, що є для нас цінним прикладом», - зазначив посадовець.
Під час свого візиту до Бакинського головного митного управління Мирослав Продан ознайомився з процесами митного оформлення, проектом «Електронного декларування» та іншими інноваціями, започаткованими азербайджанською владою у митній сфері.
«Азербайджанська митниця є прикладом того, як можна повністю електронізувати систему та перевести всі митні операції в електронну площину», - додав він.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1239 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 ЗСУ уразили ракетний комплекс на окупованій Луганщині
- 16:00 рф запровадила трирічне зберігання приватних переписок: у ЦНС розповіли про ризики для ТОТ
- 14:00 Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
- 12:00 Луганських ВПО запрошують на заняття з подолання стресу у Києві
- 10:30 ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Найпопулярніші новини за тиждень:
- «Лісова дача»: для чого Сіверськодонецька МВА придбала комплекс на Закарпатті 08.01.2026 переглядів: 826
- Загинув військовий з Луганщини Ігор Орлов: його поховають у Львові 06.01.2026 переглядів: 670
- Перший заступник Харченка перед Новим роком отримав понад 150 тис. грн зарплати 04.01.2026 переглядів: 650
- Окупанти скасовують соціальні виплати на Луганщині, - ЦНС 05.01.2026 переглядів: 447

Сіверськодонецьке агентство інвестицій закупило детектори дронів на майже 100 тис. грн
ЛОВА: окупанти придумали новий привід відключення води, у Сіверськодонецьку на зиму будинок залишили без даху
Сили оборони відбили 13 ворожих атак на сході