ДФС підтримує діалог з американськими діловими колами в Україні
Опубліковано 04.11.2016 - 15:56
Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України спрощення адміністрування податків та зменшення тиску на бізнес є головними аспектами реформування ДФС. Про це зазначив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров під час зустрічі з керівниками компаній-членів Американсько-української ділової ради (USUBC).
Роман Насіров ознайомив бізнес з ініціативами ДФС у податкові сфері. Зокрема, йшлося про подальші кроки щодо лібералізації фіскальної політики та спрощення адміністрування податків, необхідних для поліпшення інвестиційного клімату в країні.
«Ця зустріч є логічним продовженням нашого діалогу з представниками американського бізнесу. Такі зустрічі дозволяють робити політику відкритою і прогнозованою для іноземних інвесторів, що сприяє більш глибокому розумінню змін, які відбуваються у службі», - наголосив очільник відомства.
Американсько-українська ділова рада – це найбільше об’єднання ділових кіл, що інвестують в Україну. Вона об’єднує 100 найбільших інвесторів. Американсько-українська ділова рада сприяє розвитку двосторонніх ділових зв’язків через регулярну взаємодію з американськими та українськими бізнесовими лідерами та урядовцями.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1458 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 18:00 На Київщині луганських ВПО прийматиме сватівський лікар-інфекціоніст – куди звертатися
- 17:00 Лисичанська МВА ще на півмільйона закупить дитячих путівок
- 16:50 Шмигаль подав заяву про відставку з посади прем'єр-міністра України
- 16:00 Відповідав за «природні ресурси та екологію» на Купʼянщині при окупантах: судитимуть колаборанта з Луганщини
- 15:05 У Кремлі по-різному розцінили ультиматум Трампа путіну: від "театрального" до "дуже серйозного"
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти провели конкурс краси між учасницями «лнр» та «днр». Кажуть, конкурс «відчиняє двері на міжнародну арену» 11.07.2025 переглядів: 12225
- путін сказав Трампу, що планує ескалацію на сході України і "хоче забрати все", - Axios 14.07.2025 переглядів: 5069
- Підходи до підтримки ВПО мають змінитися, - Харченко 14.07.2025 переглядів: 3088
- Двох ексчиновників Луганської ОВА затримали на хабарях та порушенні закупівель на Полтавщині, – ЗМІ 10.07.2025 переглядів: 2002