ДФС виконує завдання з надходжень до бюджетів
Опубліковано 11.11.2016 - 12:29
Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України про обсяги надходжень до бюджету України, забезпечені Державною фіскальною службою, повідомив Голова ДФС Роман Насіров під час виступу на інвестиційному форумі «Citi Investment Forum».
Як зазначив очільник служби, протягом 10 місяців цього року до зведеного бюджету надійшло (збір) більше 596 млрд гривень. Тобто на понад 130 млрд гривень більше у порівнянні з минулим роком.
«ДФС регулярно наповнює державний бюджет та забезпечує виконання поставлених завдань цього року. Так, до місцевих бюджетів надійшло 116,4 млрд гривень податків і зборів, при тому що у минулому році – 79,7 млрд гривень. Позитивна динаміка і з надходжень до загального фонду державного бюджету – спрямовано майже 480 млрд гривень, тоді як у минулому році – 382,9 млрд грн., тобто на 96,9 млрд гривень більше», - наголосив Роман Насіров.
Керівник служби підкреслив, що робота, яка здійснюється ДФС, спрямована на створення чіткої і прозорої системи наповнення бюджетів усіх рівнів. «Впевнений, ми зможемо забезпечити виконання поставлених перед відомством завдань та покращити інвестиційний клімат для суб’єктів господарювання», - додав він.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1342 перегляди
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 12:30 Лисичанська МВА закупить бронежилетів та шоломів на майже 700 тис. грн
- 11:00 Як росія мілітаризує дітей з Луганщини: школярів відправлять на конкурс з управління дронами
- 09:30 Окупанти намагалися вклинитися в українську оборону поблизу двох сіл Луганщини
- 18:00 Псевдопрокурора з окупованої Луганщини в Івано-Франківську засудили до 15 років ув'язнення
- 17:00 Допомога Луганщини Силам оборони у 2025 році перевищила мільярд гривень
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Переховувала військових ЗСУ: окупанти засудили до 16 років колонії жительку Новоайдару 03.12.2025 переглядів: 940
- Від отриманих поранень помер 24-річний захисник з Луганщини 04.12.2025 переглядів: 848
- Луганська спортсменка Софія Лискун прийняла російське громадянство 03.12.2025 переглядів: 697
- Виплати та житло для ВПО, ідентифікація, бронювання, тарифи “Нової пошти”: що зміниться з грудня для українців 01.12.2025 переглядів: 648

Лисичанська МВА закупить бронежилетів та шоломів на майже 700 тис. грн
Як росія мілітаризує дітей з Луганщини: школярів відправлять на конкурс з управління дронами
Окупанти намагалися вклинитися в українську оборону поблизу двох сіл Луганщини