ДФС регулярно наповнює дохідну частину бюджету
Опубліковано 22.11.2016 - 14:20
Як повідомили у прес-службі Державної фіскальної служби України цього року ДФС перевиконала плани практично по всім показникам. Про це повідомив Голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров в інтерв’ю виданню «Обозреватель».
Він зазначив, що ДФС постійно наповнює дохідну частину бюджету, не зважаючи на її постійне підвищення.
«У 2015 році у нас було кілька підвищень дохідної частини бюджету з 420 млрд до 480 млрд гривень. У бюджеті 2016 роки вже на рівні 611 млрд – це плюс 25%. На початок року загальна ризикова зона була в розмірі 40 – 45 млрд гривень, і для нас завданням було знайти, як її можна перекрити за рахунок перевиконань. До середини року ризикова частина знизилася до 20 – 25 млрд. Зараз – це 5 – 10 мільярдів», – зазначив Роман Насіров.
Він підкреслив, що у 2016 році було суттєво збільшено збір ПДВ. Водночас, регулярно відбувається відшкодування податку на додану вартість. «Ми намагаємося віддати бізнесу те, що у нього забирали протягом багатьох років. На сьогоднішній день проблем з поверненням ПДВ немає», – підкреслив очільник відомства.
ДПІ у м. Сєвєродонецьку
- 1119 переглядів
Вибір редакції
Найсвіжіші новини:
- 19:00 Прикордонники показали, як під Кремінною зупинили атаку росіян (ВІДЕО)
- 18:00 Лисогор визнав критично важливими ще 11 релокованих установ Луганщини
- 17:38 В Україні затримаються морози: синоптикиня назвала дату, коли відбудеться підвищення температури
- 17:08 "Україна нічого не знала щодо перемовин у Саудівській Аравії", - Зеленський
- 17:00 Воїнам-інтернаціоналістам із Сіверськодонецької громади виплатили понад 150 тисяч гривень допомоги
Найпопулярніші новини за тиждень:
- Окупанти заявили, що нібито з’явилися інвестори на хімічних виробництвах Сіверськодонецька 14.02.2025 переглядів: 4015
- “Безхазяйні” квартири у Сіверськодонецьку: окупанти опублікували перелік на початок року 11.02.2025 переглядів: 3894
- На війні загинув 23-річний захисник з Лисичанська 13.02.2025 переглядів: 2698
- Іпотека для переселенців і військових: пільги, реальні історії та підводні камені 10.02.2025 переглядів: 2460